Tiesa.com   |   2018-05-01

Atostogų metu girtaudama britų pora pamiršo savo vaikus

  
Atostogų metu girtaudama britų pora pamiršo savo vaikus
© Hotel Palma Bay Club nuotr.
Mergaites viešbutyje prižiūrėjo nepažįstami žmonės.

Britų pora, išvykusi atostogauti kartu su dviem mažametėmis dukromis į Maljorką, viešbutyje besilinksmindami pamiršo savo 11-kos ir 4-verių dukrytes, kuriomis, kol tėvai girtavo, teko rūpintis kitiems viešbučio svečiams.

Išėję vartoti alkoholio tėvai abi dukras tiesiog paliko klaidžioti po viešbutį. Be priežiūros paliktos mergaitės buvo pastebėtos Palma Bay Club viešbučio šokių salėje.
Susirūpinę viešbučio svečiai administracijai pranešė apie dvi mergaites, kurias girti tėvai paliko be priežiūros. Pasak liudininkų, mergaičių motina buvo tokia girta, kad kalbėdama net negalėjo pakelti galvos.
 
Policijai atvykus į viešbutį, škotė motina ir patėvis bei neva vaikus turėjusi prižiūrėti auklė buvo visi girtutėliai. Policija suėmė mergaičių tėvus, o vaikus laikinai priglaudė Maljorkos socialiniai darbuotojai, - pranešė Metro.co.uk.
 
Tiesa, socialiniai darbuotojai atvyko gerokai vėliau, nei policija išsivežė mergaičių tėvus, todėl vaikai glaudėsi nepažįstamų viešbučio svečių kambariuose ir bandė prisiskambinti savo tėčiui Škotijoje.
 
 
  

Žymos: Atostogos, Policija, Tėvai ir vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai