Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2014-09-05

Apsivogė, kad įvykdytų „Ledo kibiro iššūkį“

  
Apsivogė, kad įvykdytų „Ledo kibiro iššūkį“ Policija ieško dviejų jaunuolių, pavogusių ledo, vandens ir kibirą, kad atliktų iššūkį.

Vyras pavogė butelį vandens, pakuotę ledo kubelių bei kibirą iš prekybos centro „Waitrose“ ir atliko „Ledo kibiro iššūkį“. Šį įvykį filmavo kartu buvęs jo draugas. Porelės vagių ieško policija.

 Essexo policija pradėjo tyrimą dėl £4 vertės prekių vagystės bei išplatino dviejų nusikaltėlių aprašymus. Abu vyrai – baltaodžiai, apie 20 metų. Vagystė dėl to, kad įvykdytų šiuo metu itin populiarų „Ledo kibiro iššūkį”, prieštarauja pačios iššūkio idėjos esmei.
Šį iššūkį priėmę ar atmetę dalyviai privalo ne tik nufilmuoti kaip ant galvos užsipila kibirą ledinio vandens, bet ir paaukoti labdaros organizacijoms, kovojančioms su onkologinėmis ligomis bei išsėtine skleroze.
 
Kol kas Jungtinės Karalystės labdaros organizacijoms paaukota £6 mln., o JAV aukos perkopė $100 mln. Motorinės nervų sistemos ligų asociacijos (MNSA), kuriai ir renkami pinigai, vadovė Pam Wilkie buvo šokiruota sužinojusi apie vagystę. „Neapgalvoti veiksmai prisidengiant gera valia gali būti žalingi labdaros organizacijų reputacijoms. Labai gaila, kad šie vyrukai pasielgė taip netinkamai“, - portalui independent.co.uk sakė P. Wilkie.
 
  

Žymos: Internetas, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai