tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2013-11-08

Anglijos bankai keliasi į parduotuves

  
Anglijos bankai keliasi į parduotuves Kitąmet „Barclays“ savo padalinius atidarys prekybos centruose „Asda“.

Anglijos bankas „Barclays“ nusprendė savo padalinius atidaryti prekybos centruose „Asda“, kuriuose bankininkystės paslaugos būtų teikiamos 7 dienas per savaitę.

 Kitų metų pradžioje bus atidaryti aštuoni padaliniai dirbsiantys tokiomis pat valandomis kaip ir prekybos centras, kuriame jie bus įkurti. Banko atstovų teigimu, šis sprendimas priimtas norint suteikti klientams daugiau patogumo. Padaliniai dirbs daugiau dienų bei ilgesnėmis valandomis nei kiti, taip pat klientams nereikės sukti galvos, kur pasistatyti automobilį. „Barclays“ šia paslauga gali prisivilioti nemažai klientų iš kitų bankų.
Neseniai „Tiesa“ rašė apie sąskaitų Anglijos bankuose keitimo supaprastinimą. „Barclays“ mažmeninės ir verslo bankininkystės vadovas Steve‘as Cooperis portalui standard.co.uk sakė: „Apklausėme savo klientus, kurie kasdien naudojasi mūsų banko paslaugomis. Jie neslėpė, kad banke sugaištantys daug laiko, atvykę dažnai neranda kur pasistatyti automobilio, o po darbo nebespėja į banką, nes jis būna užsidaręs. Tas pačias problemas įvardino dauguma apklaustųjų, tad atsižvelgėme į jas“.
 
Prekybos centro „Asda“ atstovė, atsakinga už įmonių padalinių išdėstymą parduotuvės teritorijoje sakė, kad „bankininkystės paslaugos prekybos centruose nuvertinamos. Tai labai svarbus indėlis siekiant supaprastinti bendruomenės gyvenimą. Manau, labiausiai tai palengvins kasdienybę šeimoms“.
Šiuo metu bankininkystės paslaugos jau teikiamos „Marks & Spencer“ prekybos centruose.
 
  

Žymos: Asmeniniai finansai, Anglijos bankai

Komentarai

Naujausi straipsniai