Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-01-29

Anglijoje už narkotikų vartojimą baudžiami pradinukai

  
Anglijoje už narkotikų vartojimą baudžiami pradinukai 40 pradinukų buvo pašalinti iš mokyklos dėl narkotinių medžiagų

Naujausi duomenys atskleidė, kad D. Britanijoje kas savaitę iš pradinių mokyklų laikinai pašalinama po vaiką. Moksleiviai tarp 5 ir 11 metų pašalinami dėl to, kad į pamokas ateina apsvaigę nuo narkotikų, alkoholio, rūko ar platina narkotikus. Praėjusiais mokslo metais 40 pradinukų buvo laikinai pašalinta dėl alkoholio ir narkotikų vartojimo mokyklos teritorijoje.

durinėse mokyklose dar blogesnė. 2012-2013 mokslo metais 6,500 mokinių buvo pašalinti laikinai, o 360 be galimybės sugrįžti į tą pačią mokymo įstaigą.
Šią savaitę Parlamente pristatyta ataskaita kelia didžiulį susirūpinimą ne tik tėvams, bet ir švietimo atstovams. Švietimo departamentas teigė, kad ataskaitoje buvo minimos tokios pražangos kaip piktnaudžiavimas alkoholiu, prekyba narkotikais, netinkamas receptinių vaistų vartojimas, nelegalių narkotikų turėjimas, rūkymas bei piknaudžiavimas kitomis svaigiosiomis medžiagomis.
 
„Stulbina ir kelia nerimą tai, kad net 40 pradinių mokyklų mokinių mokyklose pasirodė apsvaigę alkoholiu ar narkotinėmis medžiagomis. Mes turime išsiaiškinti, kas vyksta šių vaikų šeimose bei iš kur jie gauna narkotinių medžiagų”, - portalui dailymail.co.uk sakė parlamentaras Andrew’us Griffiths’as.
 
„Apskritai tokios draudžiamos medžiagos, kaip alkoholis ir narkotikai neturėtų būti klasėje. Mes instruktuojame mokytojus kaip užtikrinti drausmę bei saugumą mokyklose. Mokyklų vadovai yra gavę nurodymus, kaip tinkamai drausminti sunkaus būdo mokinius. Tai turėtų palengvinti mokytojų darbą bei leisti jiems susikoncentruoti į jaunosios kartos lavinimą”, - komentavo Švietimo departamento atstovas spaudai.
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Narkotikai, Nusikaltimai, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai