Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-05-12

Anglijoje tėvai vaikui ieško gamtos mokslus išmanančio ir su magišku H. Poterio pasauliu susipažinusio mokytojo

  
Anglijoje tėvai vaikui ieško gamtos mokslus išmanančio ir su magišku H. Poterio pasauliu susipažinusio mokytojo
© facebook nuotrauka

Nuo keliaujančios asistentės milijonieriui iki Disnėjaus princese apsimetančios auklės – darbo rūšių yra įvairiausių. Neseniai internete atsirado dar vienas neįprastas pasiūlymas. Šeima savo sūnui ieško papildomo gamtos mokslų mokytojo. Tačiau jis turi būti pamišęs dėl Hario Poterio ir jo pasaulio kaip ir jų sūnus bei žinias perduoti pasitelkiant vaizduotę ir magiškus kerus.

Jungtinėje Karalystėje gyvenanti šeima tinklalapyje Tutorhouse.co.uk paskelbė skelbimą, kuriame rašė ieškantys gamtos mokslų mokantis problemų turinčiam sūnui papildomo mokytojo.

„Ieškome žmogaus, galinčio po pamokų užsiimti su juo ir jį pamokyti. Toby – tikras Hario Poterio gerbėjas, ir mes norėtume, kad mokytojas sugebėtų sukurti H. Poterio pasaulio įkvėptas pamokas.

Norime žmogaus, darbui atsiduodančio visu 100 proc. ir galinčio mūsų virtuvę paversti tikru Hogvartsu“, – rašoma skelbime.

Priduriama, kad mokytojas turės persirengti vis kitais veikėjais, pavyzdžiui, profesoriumi Sneipu, profesore Makgonagal bei tokiu būdu mokyti biologijos, chemijos ir fizikos, įprastą mokymąsi paįvairinant burtais, herbologija ir skraidymo pamokomis.

Reikalaujama, kad mokytojas turėtų bent ketverius metus darbo patirties ir būtų susipažinęs su stebuklingu J. K. Rowling sukurtu pasauliu.
Tinkamam kandidatui tėvai yra pasiryžę mokėti 75 svarus sterlingų per valandą, taip pat apmokėti visas kostiumų, magiškų aksesuarų ir daiktų sąskaitas. Ar sutiktumėte dirbti tokį darbą?
  

Žymos: Švietimas, Mokslai, Haris Poteris, Harry Potter, korepetitorius

Komentarai

Naujausi straipsniai