Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-04-16

Anglijoje pasirodė „Halal“ saldainiai

  
Anglijoje pasirodė „Halal“ saldainiai Nuo šiol Anglijoje galima nusipirkti saldainių be kiaulienos želatinos.
Daugybė klientų klausdavo mūsų ar turime Halal saldainių, todėl ir nutarėme pradėti jais prekiauti.

Trys Londono prekybos centrai tapo pirmaisiais šalyje, siūlančiais sadumynus, skirtus valgantiems tik Halal mėsą. Halal - tai specialus gyvulių skerdimo būdas, kuomet prieš skerdimą sukalbama malda. Tikima, kad tokiu būdu gyvulys nesikankina.

Vos dešimtyje Anglijos parduotuvių nuo šiol pardavinėjami saldėsiai, kurių sudėtyje nėra iš gyvulių gamintos želatinos. Vadinamųjų Halal saldumynų galima įsigyti „Morrisons“ parduotuvėse Stratfordo, Wood Greeno ir Thamesmeado rajonuose.
Prekybos tinklo atstovai tikino, jog prekyboje pasirodė 36 rūšių Halal skanėstai. Kiaulienos ir įprastai paskerstų gyvulių mėsos vengiantys žmonės dabar galės rinktis iš populiariausių želatininių saldainių. Halal saldainiai, kaip ir įprasti tos pačios rūšies skanėstai klientams kainuos po £2,49 už 100 g.
 
„Morrisons“ parduotuvės vadybininkas, Philas Page‘as portalui standard.co.uk sakė besidžiaugiantis naujove. „Daugybė klientų klausdavo mūsų ar turime Halal saldainių, todėl ir nutarėme pradėti jais prekiauti. Manome, kad esame pirmasis didelis prekybos centras šalyje, prekiaujantis saldainiais be kiaulienos želatinos“, - kalbėjo parduotuvės vadybininkas.
 
Minėtos rūšies saldainių asortimentas – platus, tad prekybos tinklo atstovai tikisi, jog bus patenkinti net išrankiausių pirkėjų poreikiai.
 
  

Žymos: Religija, Maistas, Prekyba, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai