2011-06-27

Anglijoje – karščiausios dienos metuose

  
Anglijoje – karščiausios dienos metuose D.Britanijos gyventojai kelias dienas gali pasimėgauti vasariškais orais.

Anglija pagaliau gali pasimėgauti vasariškais orais. Sekmadienį ir pirmadienį termometro stulpelis pietrytinėje dalyje pakilo iki rekordinių aukštumų šiais metais. Pirmadienį prognozuojamas net 32 dviejų laipsnių karštis. Tai bus aukštesnė temperatūra nei Atėnuose bei Tunise, praneša Daily Mail. Tačiau sinoptikai perspėja, kad jau pirmadienio vakarą D.Britaniją pasieks gausus lietus ir griaustinis.

Šiemet aukščiausia temperatūra Anglijoje buvo 28,1 laipsnio, ji buvo užfiksuota balandį. Jeigu pirmadienį saulė kaitins iki 32 laipsnių, tai ši diena pati karčiausia birželio mėnesį nuo 2006 metų.
Sekmadienį aukščiausia temperatūra buvo užfiksuota Londono St.James'o parke – termometras rodė 28,5 laipsnio šilumos. Bene labiausiai saulėtų orų laukė „Glastonbury“ festivalio lankytojai. Praėjusios savaitės pabaigoje linksmintis susirinkusiems žmonėms teko maudytis lietuje ir klampoti po purvą.
 
Vasariškus orus džiugiai sutiko ir Londone vykstančio Wimbledono teniso turnyro gerbėjai. Jie gali būti ramūs, kad bent kelias dienas varžybų tvarkaraščio nejauks lietus.
 
BBC orų prognozių tarnyba praneša, kad antradienį saulę paslėps sunkūs lietaus debesys, tačiau Londone temperatūra turėtų pakilti iki 23 laipsnių. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali būti šiek tiek vėsiau, tačiau vėl galėsime mėgautis saule.
 
Mančesteryje ir Birmingeme lis jau pirmadienį, o atvės nuo antradienio.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai