Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-08-10

Anglai platina vaizdo klipą įžeidžiantį lietuvius? (VIDEO)

  
Anglai platina vaizdo klipą įžeidžiantį lietuvius? (VIDEO)
© Stop kadras.

DELFI redakcija gavo piliečio laišką, kuriame išreiškiama nuostaba dėl Lietuvos pristatymo užsienyje. Tačiau ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šių dienų moderni vergystė yra itin rimta problema, kurią būtina mokėti pastebėti ir su ja kovoti.

yras važinėja po skirtingas dideles statybos kompanijas ir praeitą savaitę lankėsi vienoje didžiausių. Kaip visada, visi darbuotojai turi išklausyti vadinamąjį instruktažą. 
Grįžęs pasakojo, kaip buvo šlykštu jo klausyti. Paklausiau kodėl, papasakojo, jog rodė visiems filmuką ir tame filmuke pasakojo apie mūsų tautiečius darbuotojus, apie vergovę ir vadino arkliais ir t.t.
 
Aš susiradau tą vaizdo įrašą internete ir pati buvau apšalusi... Kokią nesąmonę anglai bruka visiems darbuotojams, čia gal prieš Brexitą tokia propagandos taktika...
 
Beje, ten net ne lietuviai, o kitos tautybės darbuotojai, bet pasakoja, kad mūsų tautiečiai..."
 
Šis vaizdo įrašas yra sukurtas Jungtinės Karalystės nevyriausybinės viešosios įstaigos „The Gangmasters and Labour Abuse Authority“ (GLAA), kovojančios prieš darbuotojų išnaudojimą.
 
Jeigu kyla įtarimas ar pamatote įtartinas situacijas, nedelsiant susisiekite su www.gla.gov.uk/publications/resources/glaa-videos/glaa-modern-day-slavery/
 
DELFI ir TIESA perspėja, kad vaizdai gali šokiruoti.
ŠALTINIS:delfi.lt
 
  

Žymos: Anglijos lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai