Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-07-06

Anglai labiausiai patenkinti savo šeima, bet kaimynų nemėgsta

  
Anglai labiausiai patenkinti savo šeima, bet kaimynų nemėgsta Daugiau nei 90 proc. britų yra patenkinti savo šeimos gyvenimu.

Tarptautinio tyrimo duomenimis, Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai turi bene pačias laimingiausias šeimas, bet yra mažiausiai draugiški kaimynams, - skelbė naujienų portalas independent.co.uk.

Daugiau nei 90 proc. britų teigė, kad jie yra labai laimingi arba bent patenkinti savo šeimyniniu gyvenimu. Dėl šio rodiklio JK užima ketvirtą vietą labiausiai išsivysčiusių šalių reitinge.
Tačiau pažymima, jog čia gyventojai nepasižymi gerais ir draugiškais santykiais su kaimynais. Nedraugiškesni pasirodė tikrai vokiečiai, reitinge užimdami dar žemesnę vietą.
 
JK tik 58,4 procentų žmonių sutiko su teiginiu, kad jie pažįsta savo kaimynus ir jaučiasi patogiai savo aplinkoje. Bendras šalių vidurkis buvo 66 proc., tad JK atsidūrė žemiau vidutinės ribos.
 
Kipro gyventojai laikomi labiausiai bendraujančiais, nes net 80 proc. respondentų teigė, kad jie pažįsta savo kaimynus ir mano, kad su jais gerai sutaria.
 
 
  

Žymos: Šeima, Apklausa, Kaimynai

Komentarai

Naujausi straipsniai