Tiesa.com   |   2015-10-31

Alpankykite šias šiurpą keliančias vietas Londone

  
Alpankykite šias šiurpą keliančias vietas Londone Londone gausu šiurpą keliančių vietelių.

Nuo seno Londonas žinomas, kaip spalvingas įdomių istorijų kupinas miestas. Tačiau ne visos istorijos sostinę puošia. Kraupūs nusikaltimai, paženklintos žudikų vietovės, vaiduolkių apsireiškimai – Londone laukia bene už kiekvieno kampo. Prieš Heloviną smaluoliai kviečiami pasivaikščioti kraupiomis Londono vietovėmis.

Bleeding Heart Yard
Greville Street, EC1N 8SJ
Šis nedidelis skveras, esantis Camden Town rajone, slepia kraupią istoriją. 1626 metais čia buvo žiauriai nužudyta Elizabeth Hatton, jos galūnės buvo išmėtytos aplinkuj jos kūną, tačiau širdis vis dar plakė. Vietiniai kalba, jog ši vieta niekada neturėjo geros auros.
 
Hunterian muziejus
Royal College of Surgeons. WC2 3PE
  
John Hunter (1728-1793) muziejaus įkūrėjas, chirurgas ir anatomikas. Muziejuje yra per 3500 vienetų keisčiausių egzempliorių, tarp jų deformuoti audiniai, organai ir kūnai. Norintys pasidairyti šiame muziejuje, turėtų būti ne jautrios sielos, nes tai ką išvysite, gali šokiruoti.
 
 
Queen Elizabeth vaikų ligoninė
Hackney Road, E2 8PS
  
Ligoninė atidaryta 1866 metais, kraupiais langais, apleista, po choleros protrūkio dar buvo vadinama ambulatorija. Šioje ligoninėje buvo tiriamos retos vaikų ligos, visoje ligoninėje dirbo tik kelios slaugės, turėjusios pasirūpinti šimtais vaikų. Nuo 1997 metų ji stūkso tuščia. Ligoninėje girdimi mirštančių vaikų kliksmai.
 
Londono kapinės ir krematoriumas
City of London Cemetery and Crematorium, E12 5DQ
 
Nuo 1970 metų, kapinių lankytojai skundžiasi matantys neaiškias ryškias šviesas kylančias iš paminklų. Tyrėjai neatmeta galimybės, kad tai fenomenalus reiškinys. Nes iki šiol neįmanoma nustatyti šviesos šaltinio.
 
Spaniards Inn
Spanierds road, NW3 7JJ
Šis baras labiausiai žinomas, dėl kraupios kriminalinės praeities. Jame manoma gimė žiauriausias savo laikų plėšikas, žudikas, nusikaltėlis Richard Dick Turpin (1705 - 1739). Manoma, kad būtent jo vaiduoklis vis dar neapleidžia šio baro.
 
Greenwich tunelis
Cutty Sark Gardens, SE10 9HT
 
 
Tunelis pastatytas 1902 metais, jis yra 370 metrų ilgio ir 15 metrų gylio. Nejaukus aidas lydi iki pat tunelio pabaigos. Užimantis kvapą jausmas, jei tenka juo praeiti vienam. Deja, vaiduolkių čia nėra, tai tiesiog najauki vietelė pasivaikščiojimams.
 
Ten Bells baras
84 Commercial Street, E1 6LY
 
Serijinio maniako, Džeko skerdiko istorija neatsiejama nuo šio baro, jo aukos lankėsi šiame bare, paskutinę naktį moterys buvo nužudytos. Baras vis dar stovi, o darbuotojai dažnai pajunta nejaukius vėjo gūsius.
  

Žymos: Londonas, Halovinas,

Komentarai

Naujausi straipsniai