Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-03-21

£71 mln. aukso puodas atiteko fabriko darbuotojui

  
£71 mln. aukso puodas atiteko fabriko darbuotojui
© Twitter.com
Ade'as Goodchildas

Jungtinėje Karalystėje „EuroMillions“ loterijos aukso puode susikaupusią įspūdingą £71 mln. sumą laimėjo vienas asmuo. Tai – fabriko darbuotojas Ade’as Goodchildas. Savo laimėjimą vyras atšventė užsisakydamas picos ir aštrių vištienos sparnelių.


£71 mln. aukso puodas – 15-tas pagal dydį šalyje užfiksuotas laimėjimas. 58-erių vyras tikino, kad po tokio laimėjimo jis tikrai pasikeis: „Nesu vienas tų laimėtojų, kuris sako, jog staigus praturtėjimas manęs nepakeis. Tikrai taip nebus. Daugiau jokio pamaininio darbo! Noriu keliauti, įsigyti naujus namus, apsilankyti svarbiausiuose sporto renginiuose ir išbandyti dar daugybę kitų dalykų, – sakė vyras. – Buvau vienintelis vaikas šeimoje ir mano tėvai labai manimi rūpinosi. Kaip ir visi, jie nerimauja dėl mano paskolų, sąskaitų ir kiek ilgai turėsiu dirbti, kad visa tai išmokėčiau. Pasakiau jiems, kad gali liautis taupę ir tuos sukauptus pinigus išleisti kur panorėję.“
Antros pusės neturintis Ade’as, reporterių paklaustas ar netikėtas praturtėjimas jį kitų moterų akyse padarys patrauklesniu, atsakė: „Visi, kas anksčiau nežiūrėjo į mane, dabar neturi jokių šansų. Per naktį netapau patrauklesniu, tik išsipūtė mano piniginė. Nesu kvailas vyras.“
 
 
A. Goodchildas pasakojo laimėjimą atšventęs kartu su tėvais žiūrėdamas regbio varžybas ir valgydamas picą bei aštrius vištienos sparnelius, viską užsigerdamas itališku alumi.
 
Vyras turėjo keistą nuojautą bilietą patikrinti šeštadienį, nors įprastai tai daro pirmą darbo dieną. Iš pradžių jis nesuprato laimėjęs aukso puodą.
„Bilietus tikrinančioje programėlėje pasigirdo laimėjimo signalas. Galvojau, kad laimėjau £5, ne daugiau. Tačiau geriau panagrinėjus skaičius pasirodė, kad laimėjau šiek tiek daugiau – £71 000. Tada užsidėjau akinius ir supratau, kad visi mano biliete esantys skaičiai – apibraukti, o tai reiškė, jog laimėjau aukso puodą £71 mln.. Greitai paskambinau mamai ir tėčiau, jie buvo šokiruoti. Nemanau, kad tada jie dar suprato, kas iš tiesų įvyko“, – pasakojo Ade’as.
 
 
  

Žymos: Loterija, milijonai, Laimėjimas, aukso puodas, euromillions

Komentarai

Naujausi straipsniai