Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-22

104-erių senolė buvo sulaikyta policijos: išsipildė jos didžiausias troškimas

  
104-erių senolė buvo sulaikyta policijos: išsipildė jos didžiausias troškimas
© Twitter.com
Anne Brokenbrow

Sulaukusi įspūdingo 104 metų amžiaus Anne Brokenbrow turėjo vieną neišsipildžiusią svajonę – būti sulaikyta policijos. Vos tik apie tai užsiminė, šimtametė jau buvo sodinama į pareigūnų automobilį.Jungtinėje Karalystėje, Bristolyje, esančiuose slaugos namuose gyvenanti senolė rakinama antrankiais nepaliaujamai šypsojosi. Policijos pareigūnas Anne sulaikė už tai, kad ji „visus tuos metus buvo nuostabi pilietė“.
Antrankiais surakinta A. Brokenbrow vėliau buvo įsodinta į policijos automobilį. Paklausus, ar ji norėtų įjungti sirenas, senolė nė nedvejodama sutiko. Po trumpo pasivažinėjimo su pareigūnu Anne buvo grąžinta namo. Apie dieną, kai buvo sulaikyta policijos, jai primins nuotraukos, kuriose moteris pozuoja plačiai šypsodamasi.
 
„Nė už ką nebūčiau praleidusi šio įvykio“, – sakė Anne.
 
Anne Brokenbrow (nuotr. Twitter.com) Anne Brokenbrow (nuotr. Twitter.com)
 
Netikras, bet labai smagus sulaikymas buvo suorganizuotas Tarptautinės laimės dienos proga vienos Jungtinės Karalystės labdaros organizacijos, kuri padeda įgyvendinti senyvo amžiaus žmonių svajones. Slaugos namų gyventojų buvo paprašyta parašyti, koks šiuo metu yra didžiausias jų troškimas.
„Mano noras… būti sulaikytai. Man 104-eri ir aš niekada nebuvau atsidūrusi kitoje įstatymo pusėje“, – parašė Anne.
 
„Anne noras buvo įgyvendintas! Tikimės, kad tai slaugos namuose nepadidins nusikaltimų skaičiaus“, – juokaujama labdaros organizacijos paskyroje socialiniame tinkle.
 
 
Šimtametė savo slaugos namuose yra visų mėgstama. Moteris ne tik moka linksmintis, bet ir nestokoja humoro jausmo. „Nors kartais ji pademonstruoja savo užsispyrimą, Anne yra labai draugiška ir bendraujanti senolė“, – apie slaugomą moterį pasakojo darbuotoja.
  

Žymos: Policija, Sulaikymas, šimtametė, slaugos namai

Komentarai

Naujausi straipsniai