washingtonpost.com   |   2015-07-20

Video: nuo ryklio nasrų banglentininkas apsigynė kumščiu

  
Video: nuo ryklio nasrų banglentininkas apsigynė kumščiu Supratęs, kad jį puola ryklys, M.Fanningas, pripažino tik ir laukęs į jį kimbančių nasrų.
Pamatęs jo peleką, pradėjau šaukti ir spardytis, rykliui ėmus pulti, gyniausi kumščiais.

Tokių scenų, kokias pamatė banglentininkų varžybų Pietų Afrikos Respublikoje žiūrovai turbūt nė nebuvo filme „Nasrai”. Per „J-Bay” varžybas garsų Australijos banglentininką užpuolė ryklys. Vyrui stebuklingai pavyko apsiginti ir, rodos, tragedija galėjusios pasibaigti varžybos, čempionui atsiėjo tik keliais įdrėskimais.

Triskart pasaulio čempionas Mickas Fanningas ruošėsi pradėti finalinį pasirodymą, kai pajuto, kad kažkas jį truktelėjo po vandeniu, pranešė washingtonpost.com Apsidairęs pamatė peleką, besisukiojantį aplinkui.
Vyras pripažino supratęs, jog jį atakuoja ryklys, tik ir laukė išnyrančių ir jį puolančių nasrų.
 
„Tiesiog gulėjau ant banglentės ir ruošiausi pradėti judėti, kai pajutau, kad kažkas grybštelėjo mano koją.
Iš karto atsitraukiau, bet ryklys ir toliau puolė. Pamatęs jo peleką, pradėjau šaukti ir spardytis, rykliui ėmus pulti, gyniausi kumščiais“,- pasakojo M.Fanningas.
 
Kumščių jėgos užteko ryklį šiek tiek nustumti tolyn ir banglentininkas nėrė į bangas. Neilgai trukus, banglentininko siaubas baigėsi, kai jis ir jo konkurentas Julianas Wilsonas buvo greitai įlaipinti į saugų laivą.
 
„Pasaulio banglentės“ lygos pareigūnai dėl šio kraupaus incidento buvo priversti sustabdyti varžybas. Abu sukrėsti varžovai šįkart laimėjimą pasidalino.
Pranešta, kad šiuose vandenyse gyvena didžiausia ryklių populiacija visame pasaulyje. 2013 metais tame pačiame Jeffreys paplūdimyje didysis baltasis ryklys pasiglemžė banglentininko gyvybę.
 
Tiesioginius varžybų trancliacijos įrašus, kuriuose užfiksuota ryklio ataka, galite pamatyti čia.
 
 
O išasmenį interviu su sukrėstu banglentininku galite pamatyti čia:
 
 
  

Žymos: Ryklys

Komentarai

Naujausi straipsniai