Tiesa.com, thesun.co.uk   |   2019-10-09

Temzėje, rytų Londone pasirodęs banginis - nugaišo

  
Temzėje, rytų Londone pasirodęs banginis - nugaišo
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Londono miesto gyventojus jau nuo savaitgalio stebino netikėtas reginys - Temzės atkarpoje netoli Dagenhamo plaukiojo banginis, kuriam net buvo suteiktas vardas - Hessy.


Dagenhamo, Temzėje šis ypatingas gyvūnas buvo pastebėtas ir savaitgalį ir pirmadienį. Banginio ilgis - maždaug 5-6 metrai. Specialistai sako, kad tai - kuprotasis banginis.Londono Uosto vadybos atstovas ryšiams su visuomene pirmadienį teigė: „esame 99,9999% įsitikinę, kad tai - kuprotasis banginis. Vis sulaukiame apie jį pranešimų”.Pasak specialistų, nors banginis į Temzę atklydo netyčia, jautėsi gerai, neatrodė, kad žinduolis patiria stresą. Net buvo manoma, kad jis jau galėjo grįžti į jūrą.

Deja, vakar Britų specialiosios narų gelbėtojų pajėgos pranešė, kad Banginis be gyvybės ženklų plūdurioja Greenhithe, Kente.

Manoma, kad banginis Hessy nerado pakankamai maisto, o iš Temzės būtų galėjęs išplaukti tik kitą savaitę, kai turėjo pakilti vandens lygis.

2006 metais į sostinę buvo atklydęs kitas banginis, kuris, deja, irgi nugaišo nuo išsekimo.

Pernai į sostinę buvo atklydęs baltasis delfinas, kelias dienas prikaustęs miesto gyventojų dėmesį ir džiuginęs tiek mažuosius, tiek didžiuosius miesto gyventojus.
  

Žymos: Londonas, Temzė, upė, kuprotasis banginis

Komentarai

Naujausi straipsniai