Tiesa.com, peterboroughtoday.co.uk   |   2019-07-31

Šunų lojimas porai iš Peterborough atsiėjo £10,000  

  
Šunų lojimas porai iš Peterborough atsiėjo £10,000  
© facebook nuotrauka

Pora, kuriems priklausančių šunų lojimas baigė iš proto išvaryti kaimynus, teismo paliepimu turės sumokėti net £10,000 baudą.

Monica Torunska ir Karol Torunski iš Northam Close, Eye Green du savo vokiečių aviganių veislės šunis sode laikė visą dieną.  
Peterborough savivaldybė pirmą sykį skundų sulaukė dar 2017 metais ir pora gavo įspėjimą dėl viešosios rimties ir ramybės trukdymo, nes porai nebūnant namuose visą dieną, tiek laiko šunys ir kaukdavo.  
 
Pora įspėjimą ignoravo, tad praėjusių metų sausio mėnesį savivaldybės darbuotojams teko atvykti į jų namus ir apklausti šeimininkus dėl augintinių keliamų problemų.  
 
Interviu metu tiek Monica, tiek Karol neigė, kad jų augintiniai kelia tokį jau didelį triukšmą. Be to, pora pasižadėjo imtis visų reikalingų veiksmų, kad jų kaimynai būtų laimingesni.  
 
Vis dėl to, skundai ir toliau plaukė, tad pareigūnai buvo priversti pradėti tyrimą. Buvo surinkti tyrimai ir pora dalyvavo teisme, tačiau paskutiniame posėdyje, turėjusiame vykti praėjusią savaitę, nedalyvavo nei vienas.  
Kiekvienam jų buvo skirta susimokėti po £2,500 baudą, £2,187.75 išlaidas ir £250 kompensaciją aukai - iš viso - £4,937.75 kiekvienam.  
 
Visą sumą porai teks pakloti iki šių metų rugsėjo 30 dienos.  
  

Žymos: Triukšmas, Baudos, Šunys, augintiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai