Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-07-07

Rytų Londono ežere – vėl nudvėsusios žuvys ir paukščiai

  
Rytų Londono ežere – vėl nudvėsusios žuvys ir paukščiai
© Flickr nuotr.
Šiame Harrow Lodge parke nuolat randama negyvų žuvų ir paukščių.
Ten buvo šimtai nudvėsusių žuvų. Vienintelės gyvos žuvys buvo mažytės dyglės, bet ir jos springo nuo oro trūkmumo ežero paviršiuje.

Tūkstančiai nudvėsusių žuvų vėl pastėbėtos plūduriuojančios ežere rytų Londone. Prieš metus toks pats incidentas sukėlė susirūpinimą dėl galimo užterštumo parke.

Patarėjas Jody Ganly su standard.co.uk pasidalino baisaus reginio nuotraukomis iš Harrow Lodge Park, Hornchurch, rytų Londone. Čia vyras sekmadienį vaikštinėjo su savo dešimtmete dukterimi.
„Tai tarsi dežavu – viskas vėl kartojasi,” – kalbėjo vyriškis, – „Ten buvo šimtai nudvėsusių žuvų. Vienintelės gyvos žuvys buvo mažytės dyglės, bet ir jos springo nuo oro trūkmumo ežero paviršiuje.”
 
Vyriškis taip pat sakė matęs nudvėsusių paukščių.
 
Nenorėjęs prisistatyti parke dirbantis slaptas šaltinis sakė, kad nuo savaitgalio iš vandens iš viso ištraukta 3000 nudvėsusių žuvų, rasta 15 negyvų paukščių.
 
Rugsėjį parke įvyko toks pats incidentas, ten rasti tūkstančiai nudvėsusių žuvų. Tad buvo pradėtas aplinkosaugis tyrimas, į ežerą įlietas didžiulis kiekis deguonies prisotinto vandens.
 
Paprastai deguonis į vandenį patenka per specialų fontaną, tačiau vietiniai iškylautojai sakė, kad deguonies fontatas pastaruoju metu veikė su sutrikimais.
 
Prieš porą metų parke rasti šimtai nudvėsusių paukščių. Tada išsiaiškinta, kad juos mirtis ištiko dėl vadinamojo paukščių botulizmo, kurį sukėlė poilsiautojai, į vandenį pauškčiams metantys supelijusią duoną.
 
 
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Ekologinė nelaimė, nudvėsusios žuvys

Komentarai

Naujausi straipsniai