Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-12-29

Parduotuvės vitrinoje Londone – žiurkė gigantė

  
Parduotuvės vitrinoje Londone – žiurkė gigantė
© youtube.com stopkadras.
Žiurkė ramiausiai reagavo į ją stebinčią praeivių minią.
Buvo jau prietema, todėl apšviestoje vitrinoje žiurkė buvo puikiai matoma.

Vienoje aprangos parduotuvėje pietryčių Londone pastebėta didžiulė žiurkė, graužikas ramiausiai bėgiojo vitrinoje ir buvo matomas tiek iš vidaus, tiek iš lauko pusės.

Nelauktas keturkojis lankytojas pastebėtas Kūčių vakarą tinklo „Primark“ parduotuvėje, esančioje Londono Bexley savivaldybėje. Didžiulė žiurkė, atrodo, neišsigando gausybės ją stebinčių žmonių ir ramiausiai bėgiojo palei stiklą, kuris skiria vitriną nuo lauko.
Buvo jau prietema, todėl apšviestoje vitrinoje parazitas buvo puikiai matomas ir kartais net stabtelėdavo lyg pozuodamas jį filmuojančių ar fotografuojančių praeivių miniai.
 
„Girdėjau apie tai kalbant žmones, bet iš pradžių nepatikėjau. Tik išėjęs laukan parūkyti įsitikinau, kad tai tiesa“, – pasakojo Martinas Peapleas, laiką leidęs greta parduotuvės esančiame bare.
 
Didžiulės žiurkės Jungtinės Karalystės sostinėje pastebimos gana dažnai, tačiau išvysti jas tokiuose objektuose, kaip parduotuvė – retas reiškinys.
 
Internautai juokavo, jog žiurkė, kaip ir daugelis londoniečių, tą vakarą skubėjo pasinaudoti išpardavimų akcijomis ir užsuko į „Primark“ apsipirkti.
 
  

Žymos: Londonas, Žiurkės, Primark

Komentarai

Naujausi straipsniai