Tiesa.com   |   2017-09-25

Mįslinga egzotinių gyvūnų augintojo mirtis: vyras galėjo tapti pitono auka

  
Mįslinga egzotinių gyvūnų augintojo mirtis: vyras galėjo tapti pitono auka Tai gali tapti pirmuoju atveju JK, kai žmogus nužusdytas gyvatės.
Birmos pitono arba kitaip, tigrinio pitono aukomis yra tapę daugybė žmonių visame pasaulyje, tačiau tai būtų pirmasis toks atvejis Didžiojoje Britanijoje.

Patyrusio egzotinių gyvūnų augintojo, 31-erių Dano Brandono kūnas buvo rastas jo namuose, Hampšyre. Manoma, kad vyras galėjo tapti namuose auginto Birmos pitono, galinčio užaugti daugiau nei 7 metrų ilgio, auka.

Egzotiniais gyvūnais besižavėjęs Danas Brandonas buvo rastas negyvas rugpjūčio 25 d. savo miegamajame. Visai šalia jo kūno buvo aptiktas ir įspūdingo dydžio pitonas. Policijos pareigūnai teigė, jog Danas Brandonas patyrė labai rimtų sužalojimų ir labai tikėtina, jog vyras galėjo tapti roplio auka.
Jei paaiškėtų, jog tai tiesa, Danas Bandonas būtų pirmasis žmogus Britanijoje, nužudytas gyvatės.
 
Egzotinių gyvūnų entuziastas didžiavosi savo augintiniais ir prieš mirtį aktyviai publikuodavo jų nuotraukas socialiniuose tinkluose. Vienoje jų galima matyti ir jo kūną apsivijusį, įspūdingo dydžio roplį, kuris galėjo prisidėti prie vyro mirties.
 
Šiuo metu atliekamas tyrimas, leisiantis nustatyti ar gyvatė galėtų būti susijusi su Dano Brandono mirtimi. Birmos pitono arba kitaip, tigrinio pitono aukomis yra tapę daugybė žmonių visame pasaulyje, tačiau tai būtų pirmasis toks atvejis Didžiojoje Britanijoje.
 
Prieš šešerius metus Floridoje iš narvo pabėgęs 3,6 metrų ilgio pitonas pasmaugė dvejų metų mergaitę. Samterio apygardos šerifo tarnybos leitenantas Bobby Caruthersas naujienų agentūrai sakė, kad tigrinis pitonas pabėgo iš terariumo, priklausiusio mergytės motinos draugui.
 
Pasak policijos pareigūno, kad pitonas dingęs, savininkas pastebėjo nubudęs. Jis iškart nuėjo į dvejų metų mergytės kambarį ir rado pitoną lovelėje apsivijusį jos kūną. Ant mažylės galvos ir rankų buvo gyvatės įkandimų žymių.
 
Kitas panašus mirtinas incidientas įvyko 2013-aisis, Kanadoje. Pasprukęs egzotiškas pitonas užpuolė ir pasmaugė du miegančius berniukus. Penkiametis ir septynmetis broliukai miegojo savo draugo bute rytiniame Kambeltono miestelyje. Draugo tėvui priklausė aukštu žemiau po butu įsikūrusi egzotiškų gyvūnų parduotuvė. Pitonas gyveno dideliame stikliniame terariume, kuris buvo sujungtas su buto lubomis. Roplys pabėgo per nedidelę angą, išeinančią į ventiliacijos sistemą. Taip gyvatė nušliaužė į kambarį, kuriame miegojo berniukai.
Gyvūnų apsaugos organizacijos „The Humane Society“ duomenimis, nuo 1980 metų Jungtinių Valstijų gyventojų auginami pitonai nužudė jau 14 žmonių, iš jų septynis – vaikus.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Anglijos policija, Pitonas, egzotiniai gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai