Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-08-12

Londono parke sugautas Australijos vandeninis pitonas

  
Londono parke sugautas Australijos vandeninis pitonas Londono pietinėje dalyje sugauta penkių pėdų gyvatė.

Antradienio vakarą po parką vaikštinėjantys žmonės buvo nemaloniai nustebinti, kai ant kelio pastebėjo milžinišką gyvatę. Į incidento vietą nedelsiant atvyko pareigūnai.

Morelia spilota variegata rūšies arba kitaip, Australijos vandeninis pitonas buvo policijos pareigūnų sugautas ir nugabentas į Putney veterinarinę ligoninę, o iš ten perkeltas į gyvūnų globos centrą. Teigiama, kad roplys visiškai sveikas, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.
Tai nutiko po to kai sekmadienį kiti du pitonai buvo rasti vos už dviejų mylių esančiame Twinkenhame. Pavojingai šalia kelio šliaužiojančias gyvates pastebėjęs asmuo jas sučiupo šiukšlių semtuvu ir nugabeno į Putney veterinarijos ligoninę, iš kur jos vėliau buvo perkeltos į Pietų Essexo veterinarinę ligoninę.
 
„Australijos vandeniniai pitonai nenuodingi, tačiau gali užaugti gana dideli, daugiau nei šešių pėdų ilgio, dėl šios priežasties šeimininkams darosi sunku auginti tokį roplį”, - teigė gyvūnų globos asociacijos narė.
 
Iki šiol dar neaišku, ar šie du atvejai su į laisve ištrūkusiomis gyvatėmis yra kaip nors susiję. Šios gyvatės nėra natūralios Jungtinės Karalystės gyventojos, todėl manoma, jog buvo laikomos kaip egzotiški naminiai gyvūnai. Dar neaišku ar ropliai paspruko patys ar į laisvę juos išleido šeimininkai.
 
  

Žymos: Gyvūnai, Pitonas, Gyvatė

Komentarai

Naujausi straipsniai