Tiesa.com   |   2017-10-12

„KFC“ užkandinėje sąmyšį sukėlė žiurkė

  
„KFC“ užkandinėje sąmyšį sukėlė žiurkė Tai jau ne pirmas kartas, kai „KFC“ restorano vardą „garsina“ žiurkės.
„KFC“ užkandinės atstovas patvirtino, kad tokio incidento tikrai būta.

Sam Schofield su šeima laukė savo užsakymo populiarioje „KFC“ greitojo maisto užkandinėje, Wallsende kai savo akimis išvydo, kaip pati sako, pasišlykštėtiną vaizdą – tarp paruoštų vištienos gabalėlių sau ramiausiai šmirinėjo žiurkė.

Sam sako, jog žiurkė sukėlė masinę paniką tiek tarp užkandinės lankytojų, tiek tarp darbuotojų.
„Moteris prie garsiakalbio pradėjo šaukti „Ten yra žiurkė!“, tuomet už prekystalio kilo sąmyšis, tačiau jie tiesiog stovėjo, nes buvo šokiruoti, išsigandę ir nežinojo ką toliau daryti.“, - pasakojo Sam.
Sam, pietų laukusi kartu su savo vyru ir vaikučiu džiaugiasi, jog užsakyto maisto taip ir nespėjo paraugauti. „Grindys ten siaubingai purvinos – žiurkių ten tikrai nebūtų, jei būtų bent šiek tiek palaikoma tvarka, tai absurdiška“, - sakė ji.
Kilus panikai greitojo maisto restoranas tuojau pat buvo uždarytas, klientams grąžinti pinigai, tačiau Sam tikina girdėjusi, jog jau po šešių valandų jis vėl buvo atviras lankytojams.
 
Nuo šiol moteris su šeima sako boikotuosianti minėtą restoraną, nes baiminasi žiurkių nešiojamų ligų.
 
„KFC“ užkandinės atstovas patvirtino, kad tokio incidento tikrai būta. „Restoranas buvo laikinai uždarytas iš karto po šio įvykio. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su Kenkėjų kontrolės specialistais, kurie patvirtino, kad restorane žiurkės nebėra. Specialistai ir toliau reguliariai lankysis užkandinėje kitą mėnesį.“
Apie tai, kad „KFC“ kreipėsi į Kenkėjų kontrolę patvirtino ir šios tarnybos atstovas.
 
„Įmonė nedelsdama uždarė užkandinę, sunaikino visus ten buvusius maisto produktus ir paskambino Kenkėjų kontrolei.
 
Maisto saugos pareigūnas aplankė užkandinę ir patvirtino, kad žiurkių ten nematyti. Tuomet buvo imtasi prevencinių priemonių, - patikino atstovas spaudai.
 
Tai jau ne pirmas kartas, kai „KFC“ restorano vardą „garsina“ žiurkės. Kalifornijos gyventojas Devorise'as Dixonas, nieko blogo neįtardamas, atėjo papietauti į mėgstamą greito maisto restoraną. Tačiau vietoj skanių pietų jis gavo vietoj vištienos tešloje iškeptą žiurkę. Vyrui socialiniuose tinkluose išplatinus „patiekalo“ nuotraukas buvo aiškiai galima įžiūrėti jos kūną, galvą ir net uodegą.
 
Kitą dieną vyras dar papildė savo pareiškimą: jis atskleidė, kad nunešęs keptą žiurkę atgal į restoraną ir parodęs vadybininkui, sulaukė patvirtinimo ir atsiprašymo: „Taip, tai tikrai žiurkė.“
 
 
 
  

Žymos: Greitas maistas, Žiurkės, kfc

Komentarai

Naujausi straipsniai