Tiesa.com   |   2017-10-30

Iš zoologijos sodo pabėgo laukinė katė

  
Iš zoologijos sodo pabėgo laukinė katė Iš laukinės gamtos parko pabėgo lūšis Lillith.
Iki šiol nėra pasitaikę atvejų, kai lūšis užpuola žmogų, tačiau tai – laukinis gyvūnas, kuris turi aštrius dantis bei nagus.

Jungtinės Karalystės (JK) policija pranešė, kad iš vieno šalies zoologijos sodų sekmadienį paspruko laukinė katė. Jauna lūšis dingo iš Velse, Ceredigion mieste esančio parko „Borth Wild Animal Kingdom”.

Parko darbuotojai perspėjo visuomenę nebijoti, tačiau pamačius laukinį gyvūną elgtis atsargiai ir nedelsiant pranešti policijai. Patariama prie lūšies nesiartinti per arti, nes išsiganęs gyvūnas gali pulti.
„Iki šiol nėra pasitaikę atvejų, kai lūšis užpuola žmogų, tačiau tai – laukinis gyvūnas, kuris turi aštrius dantis bei nagus”, - sakoma parko pranešime.
 
Lūšis, kurios vardas – Lillith, yra šviesiai rudo ir balto kailio, su tamsiomis dėmėmis ant nugaros ir kojų. Ji turi išskirtinę, didelę ir purią uodegą. Lillith yra maždaug du kartus didesnė už naminę katę.
 
Pasak parko darbuotojų, lūšys per dieną gali nukeliauti apie 12 mylių, tačiau remiantis iki šiol gautais pranešimais, Lillith kol kas slapstosi netoliese.
 
Pabėgusio plėšraus gyvūno sekmadienį ieškojo ir policijos sraigtasparnis. Intensyvi paieška tęsiama pirmadienį.
 
 
  

Žymos: Gyvūnai, zoologijos sodas, lūšis

Komentarai

Naujausi straipsniai