Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-01-30

Iš viešbučio mėlynkailę lapę išviliojo svečiai

  
Iš viešbučio mėlynkailę lapę išviliojo svečiai
© fazzy87, „Twitter“
Londono Woolwicho rajono viešbutyje aptikta mėlynkailė lapė nenorėjo eiti laukan.

Į Londono Woolwicho rajone įsikūrusį viešbutį „Travelodge“ atklydo lapė mėlynu kailiu. Į viešbučio fojė įsiveržęs gyvūnas nenorėjo išeiti, tačiau galų gale gyvūną išprašė vyras, viliodamas bulvių traškučiais – jis žvėreliui nutiesė „bulvių traškučių taką“, kuriuo lapė ir susigundė.

Įvykio liudininkas pridūrė, kad gyvūną į lauką išprašė jo elgseną pažįstantis vyras, dirbęs fermoje.
Jungtinės Karalystės gyvūnų priežiūros tarnyba (RSPCA) tikino, kad mėlynkailė lapė nėra kokia nors nežinoma ar nauja gyvūno rūšis. Tarnybos atstovų teigimu, lapės kailis greičiausiai nudažytas. RSPCA atstovai lapės spalvą pakomentavo trumpai: „Akivaizdu, kad gyvūnas miegojo, trynėsi ar išsivoliojo kažkur, kur buvo mėlynų dažų. Neaišku, kas ją taip ištepė, tačiau didelė tikimybė, kad dažai, pakeitę laukinio gyvūno spalvą, gali būti toksiški.“
Viešbučio svečias Scottas Farnellis sakė, kad gyventojai turėjo eiti į savo kambarius pro pat pūstauodegę. „Lapė buvo prie pagrindinių durų, ir žmonės, norėdami patekti į kambarius, turėjo prasilenkti su lape. Gyvūnas buvo labai mažas, susitraukęs ir atrodė nusilpęs ir mirtinai išsigandęs. Viešbučio darbuotojai nepavyko iškviesti gyvūnų apsaugos darbuotojų, bet į pagalbą atskubėjo vienas iš viešbučio svečių“, – portalui Standard.co.uk pasakojo inžinierius, verslo reikalais atvykęs į Londoną.
 
S. Farnellis apie šį incidentą paskelbė socialiniame tinkle „Twitter“. Reaguodami į žinutę viešbučio savininkai ne tik apgailestavo dėl nekviesto svečio, bet ir turėjo klausimų svečiui: „Mes labai apgailestaujame dėl šios situacijos. Kodėl lapė buvo mėlyna? Ar viešbučio darbuotojai išsprendė šią problemą?“– klausė jie.
 
 
  

Žymos: Gyvūnai, Lapės, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai