Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2017-05-09

Gatvėje rastas delno dydžio tarantulas

  
Gatvėje rastas delno dydžio tarantulas
© Flickr.com
Didžiausios pasaulyje vorų rūšies atstovas gali užaugti iki 25 cm
Šios rūšies vorai gali labai skaudžiai įkąsti, mat turi net 2,5 cm ilgio „iltis“.

Leičesterio gyventojas rado tiesiog gatvėje išmestą mirtinai nuodingą brazilišką tarantulą. Delno dydžio voras buvo paliktas plastikinėje dėžutėje vidury dienos.

Didžiausios pasaulyje vorų rūšies atstovas, galintis užaugti iki 25 cm., mirtinai išgąsdino praeivius, tačiau vienas vyras pasiryžo jį išgelbėti bei kreipėsi į gyvūnų apsaugos tarnybą. Šios rūšies vorai gali labai skaudžiai įkąsti, mat turi net 2,5 cm ilgio „iltis“.
Dar pavojingesni voragyvio plaukai, augantys ant pilvo. Toks plaukas patekęs į akį apakina. Nuodingasis voras labiausiai mėgsta misti dideliais vabzdžiais, tačiau nesibodi ir roplių bei varliagyvių, kuriuos nesunkiai pribaigia.
 
Gyvūnų apsaugos tarnyba pradėjo tyrimą, kaip ir kodėl gigantiškas voras pateko į centrinę miesto gatvę, netoli stadiono. Tarnybos atstovas Steve'as Smithas neslėpė, kad vorą išgelbėti norėjęs žmogus buvo persigandęs ir drėbėjo, tačiau vistiek ryžosi jam padėti.
 
Manoma, kad tarantulą kažkas augino kaip naminį gyvūną, tačiau atsibodus jį tiesiog išmetė. Šiems voragyviams būtina šilta ir drėgna aplinka, tad gatvėje jis galėjo greitai nudvėsti. Gyvūnų apsaugos tarnyba dažnai susiduria su egzotiniais gyvūnais, kurių šeimininkai, supratę, jog naujajam augintiniui būtina speciali priežiūra ir išskirtinių poreikių tenkinimas, jų tiesiog atsikrato.
 
  

Žymos: Nuodingas voras, tarantulas, egzotiniai gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai