Tiesa.com   |   2018-10-09

Britas miegamajame laikė krokodilą, 23 gyvates ir skorpioną

  
Britas miegamajame laikė krokodilą, 23 gyvates ir skorpioną
© Essex police
Egzotiniai gyvūnai buvo palikti be maisto, vandens ir šilumos.

Vyras, kuris savo miegamajame laikė 120 cm krokodilą, 23 gyvates ir skorpioną, buvo įkalintas už žiaurų elgesį su gyvūnais.

Lea Thompson namuose Basildone narkotikų operaciją vykdantys pareigūnai iš viso aptiko 45 egzotinius gyvūnus, kurie visi buvo palikti beviltiškoje padėtyje be vandens, maisto ir šildymo.
Namuose rastos 35 rūšių gyvatės, Nilo driežas, septynių rūšių vorai, viena reta varlė ir vėžlys. Vorai ir devynios gyvatės jau buvo nugaišusios, vėžlys turėjo būti užmigdytas veterinarų.
 
Apieškant brito miegamąjį, kurį jis nuomavosi Westcliff’e, pareigūnai aptiko dar daugiau egzotinių gyvūnų: 120 cm krokodilą, 23 gyvates ir skorpioną. Septynios gyvatės jau buvo mirusios ir pradėjusios irti.
 
Essex police nuotr. Essex police nuotr.
 
Essexo policija reidą surengė dar 2015 m. lapkritį, tačiau Lea Thompson sugebėjo pasprukti nuo pareigūnų ir buvo suimtas tik šių metų sausio mėnesį.
 
Šią savaitę 36-erių Thompsonas buvo nuteistas už tai, kad du kartus pažeidė draudimą laikyti laukinius ir egzotinius gyvūnus, du kartus sukėlė nereikalingą kančią gyvūnams, bei du kartus pažeidė draudimą laikyti pavojingus gyvūnus be licenzijos.
Britui kalėjime teks praleisti 26 savaites ir sumokėti £115 baudą.
 
 
  

Žymos: Anglijos policija , egzotiniai gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai