Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-10-16

Anglijos pakrantėje užfiksuotas krabas – monstras  

  
Anglijos pakrantėje užfiksuotas krabas – monstras
© Weird Whitstable
Manoma, kad prieplaukoje užfiksuoto krabo dydis – ne mažiau nei 1,5 m.

Jungtinės Karalystės pajūrio miestelyje Whitstable fotografas visai netoli kranto užfiksavo mažiausiai 1,5 metro pločio krabą. Internete sparčiai išplitusi nuotraukoje matomas vėžiagyvis, galimai netyčia užklydęs į seklią prieplaukos vietą.

Vieni, išvydę nuotrauką tikina, kad tai tik keistos formos smėlio sankaupa, kiti pasiryžę mėginti sučiupti didžiausią pasaulyje krabą. Nuotraukoje matomo krabo dydis stebina – padaras įsitaisęs netoli prieplaukos, kur Kento uoste sustatyti žvejybos laiveliai, gerokai mažesni už krabą.
Gyvūno forma primena britų vandenims įprastą – valgomąjį krabą. Šie krabai įprastai užauga iki 13 cm skersmens. Nuotrauka pirmiausia paskelbta neįprastų miestelių naujienų ir keistenybių tinklapyje Weird Whistable.
 
Tinklapio administratorius portalui dailymai.co.uk sakė iš pradžių manęs, kad nuotrauka – montažas, tačiau dabar tikintis, kad fotografas užfiksavo iš jūros gilumos išnirusią pabaisą. Vyras tvirtino, gigantišką sutvėrimą matęs pats, kuomet pernai vasarą gaudė su sūnumi krabus.
 
 
„Iš pradžių pastebėjau keistą judesį vandens paviršiuje. Pamatęs iškilusį krabą pamaniau, kad tai gana keistos formos plūduriuojanti medžio atplaiša. Jis buvo tarsi su akimis, kurios laikėsi ant judančių ataugų ir buvo su gigantiškomis žnyplėmis. Tada nuvijau šią mintį šalin, bet dabar esu tikras tuo, ką mačiau“, - kalbėjo vyras.
 
 

  

Žymos: Gyvūnai, Jūra,

Komentarai

Naujausi straipsniai