Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-03-08

Anglijoje žmogaus teisės suteikiamos ir gyvūnams

  
Anglijoje žmogaus teisės suteikiamos ir gyvūnams
© Facebook nuotrauka
Partijos lyderė Natalie Bennett

Gyvūnams turėtų būti suteiktos tokios pačios teisės kaip ir žmonėms. Žmogaus teisių deklaracijoje numatyti įstatai turėtų būti taikomi visoms gyvybės formoms. Šie ir kiti įstatymų pakeitimai bus apratiami ir siūlomi patvirtinimui Jungtinės Karalystės „Žaliųjų partijos” konferecijoje šiandien, - skelbė portalas dailymail.co.uk.

„Žaliosios partijos” nariai diskutuos apie galimybę statyti ligoninių laivų flotilę, kuri visame pasaulyje teiktų humanitarinę pagalbą ir paramą.
Partija taip pat siūlo įvesti naujus aplinkosaugos mokesčius šalies vienkartinių sauskelnių gamintojams.
 
Planuojama išplėsti žmogaus teisių aktą, kuriame teigiama, kad „niekas negali būti kankinamas arba patirti žiaurų, žeminantį elgiasį ar būti kitaip baudžiamas”. Tai reikštų, kad bet kas, žudantis ar naudojantis smurtą prieš delfinus, banginius, beždžiones, dramblius ar kitus gyvūnus, būtų teisiamas lygiai taip pat lyg šiuos nusikaltimus būtų padaręs prieš žmones.
 
„Šie nauji įstatymai sukeltų taikią politinę revoliuciją”, - teigė partijos lyderė Natalie Bennett.
 
Tarp kitų pakeitimų, partija siūlo įsteigti vaikų mokyklas miškuose ir kitose gražiose gamtos vietose, kur vaikai galėtų išmokti tinkamai vertinti gamtą. Būtų uždraustas prekių, neatitinkančių Anglijos sveikatos apsaugos standartų, gaminimas. Labai dideli, tačiau reti „Nacinalinės loterijos” prizai būtų padalinti į daugiau mažesnių piniginių prizų, kuriuos galėtų laimėti daugiau šalies gyventojų.
 
Šį sekmadienį vykstančioje „Žaliųjų partijos” konferencijoje bus svarstomi šie ir kiti partijos pasiūlymai, tapsiantys oficialia partijos doktrina.
 
  

Žymos: Politika, Gyvūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai