Tiesa.com   |   2013-08-26

Virš Škotijos vandenų – skaudi nelaimė

  
Virš Škotijos vandenų – skaudi nelaimė Aviakatastrofos metu žuvo trys vyrai ir viena moteris.

Praėjusįjį penktadienį Šiaurės jūroje sudužo sraigtasparnis, gabenęs šešiolika darbuotojų ir du įgulos narius iš naftos gavybos platformos jūroje. Incidento metu žuvo keturi žmonės, likusieji buvo išgelbėti, iš kurių du dar gydosi ligoninėje.

Tai jau ne pirmas panašus sraigtasparnių „Super Puma” incidentas, kuris įvyko per pastaruosius metus Šiaurės jūroje. Per ketverius metus jau įvyko penki incidentai, tiesa per paskutiniuosius pora incidentų pavyko išvengti žūčių. Tuomet buvo nustatyta, kad nelaimę lėmė važiuoklės gedimai.
Pranešama, kad šiemet sraigtasparnis staigiai tapo nevaldomas ir nukrito į vandenį. Dėl pasikartojusios nelaimės, buvo sustabdytas šių sraigtasparnių eksplotavimas Šiaurės jūroje. Tikimasi, kad ištraukus juodąją dėžę, bus galima išsiaiškinti gedimo priežastis.
 
Šiaurės jūroje, naftos platformose dirba 26 tūkst. žmonių, kurie praleidžia bent 100 naktų per metus toli nuo žemės. Darbuotojų gabenimui naftos kompanijos naudoja sraigtasparnius. Deja, per pastaruosius metus jau įvyko penki incidentai, iš kurių du baigėsi skaudžiomis žūtimis.
 
  

Žymos: Nelaimė, Škotija, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai