Tiesa.com   |   2017-06-29

Vienas iš šešių darbuotojų Londone – ES pilietis

  
Vienas iš šešių darbuotojų Londone – ES pilietis
© Pexels
Londono finansų ir verslo sektorius yra didžiausias darbuotojų iš ES darbdavys.
Statybų sektoriuje proporciškai dirba daugiausiai imigrantų iš ES – net trečdalis visų darbuotojų.

Daugiau nei kas šeštas darbuotojas Londone yra atvykęs iš Europos Sąjungos (ES) valstybių, - atskleidė tyrimas, kuris domėjosi Jungtinės Karalystės atsparumu įgyvendinus dabartinės vyriausybės siūlomus imigracijos iš ES apribojimus.

Tyrimo metu atskleista, kad 17 proc. visos Londono darbo jėgos – ES piliečiai. Tai – vienareikšmiškai didžiausia imigrantų darbuotojų proporcija visoje šalyje, - pranešė cityam.com.
Statybų sektoriuje proporciškai dirba daugiausiai imigrantų iš ES – net trečdalis visų darbuotojų. Tuo tarpu aptarnavimo sektoriuje europiečių darbuotojų – daugiau nei penktadalis.
 
Londono finansų ir verslo sektorius yra didžiausias darbuotojų iš ES darbdavys. Čia dirba net 190 tūkst. ES piliečių.
 
Nepaisant to, kad Theresa May nusprendė garantuoti ES piliečių JK teises su sąlyga, kad tokios pačios teisės bus garantuotos ir Britanijos piliečiams ES, premjerė ir toliau remia 100 tūkst. imigracijos ribą per metus, kuri, ekspertų teigimu yra nereali ir suduotų žiaurų smūgį šalies, ypač sostinės ekonomikai.
 
Pasak REC generalinio direktoriaus Kevino Greeno, Londonas „priklauso” nuo darbuotojų iš ES šalių, o netekus darbuotojų tam tikros sritys susidurtų su didžiule krize.
„Tai yra labai didelė problema, su kuria Londonui teks susidurti po „Brexit””, - sakė K.Greenas.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Darbas Londone, Darbas Anglijoje, Imigrantai, brexit, es piliečiai

Komentarai

Naujausi straipsniai