Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2018-03-06

Vienas didžiausių prekybos tinklų ženkliai kelia darbuotojų algas

  
Vienas didžiausių prekybos tinklų ženkliai kelia darbuotojų algas
© Wikimedia nuotr.
„Sainsbury’s” darbuotojų atlyginimus pakėlė net 30 proc.
Prekybos sektorius niekada nebuvo toks konkurencingas, kaip pastaruoju metu. Mes žinome, kad mūsų klientai labai vertina „Sainsbury’s” darbuotojus bei puikų aptarnavimą, kurį jie suteikia.

Vienas didžiausių Jungtinės karalystės (JK) prekybos tinklų „Sainsbury’s” pranešė, kad ketina pakelti valandinį darbuotojų atlyginimą nuo £8 iki £9,20, o Londone – net £9,80 per valandą. Šis žingsnis – dalis kompanijos £100 mln. vertės investicijų plano dalis.

Antradienį paskelbta informacija reiškia, kad nuo 2015-ųjų, kai darbuotojų valandinis atlygis buvo nustatytas £7,08, kompanija darbuotojams atlyginimus pakels net 30 proc.
„Prekybos sektorius niekada nebuvo toks konkurencingas, kaip pastaruoju metu. Mes žinome, kad mūsų klientai labai vertina „Sainsbury’s” darbuotojus bei puikų aptarnavimą, kurį jie suteikia.”, - sakė vienas iš kompanijos vadovų Simonas Robertsas, kuris paaiškino, kad tokiu žingsniu kompanija siekia pasiekti dar aukštesnį aptarnavimo lygį ir tapti vienomis geriausių parduotuvių visoje JK.
 
Kompanija taip pat atskleidė, kad planuoja pakeisti visų darbuotojų darbo sutartis, kad jos užtikrintų „nuoseklumą ir teisingą finansinį įvertinimą visose parduotuvėse, neatsižvelgiant į darbuotojų amžių ar kompanijoje išdirbtą laiką”.
 
Planuojama, kad pasikeitimai kompanijoje bus įgyvendinti iki šių metų rugsėjo mėnesio.
 
  

Žymos: Atlyginimai, Darbo užmokestis, Sainsbury's, alga

Komentarai

Naujausi straipsniai