Tiesa.com, bns.lt   |   2018-12-06

Viena didžiausia finansų įmonė atleidžia tūkstančius darbuotojų

  
Viena didžiausia finansų įmonė atleidžia tūkstančius darbuotojų
© Flickr. nuotr.

Finansinių duomenų ir naujienų agentūra „Thomson Reuters“ planuoja per ateinančius dvejus metus atleisti apie 3,2 tūkst. darbuotojų, arba 12 proc. savo darbo jėgos, ir uždaryti dešimtis biurų visame pasaulyje.

Pristatymą investuotojams surengę bendrovės atstovai pažymėjo, kad biurų skaičius bus sumažintas trečdaliu – nuo 185 iki 133-jų.
„Daugumai darbuotojų apie tai jau buvo pranešta“, – agentūrai AFP pareiškė bendrovės atstovas spaudai Davidas Crundwellas (Deividas Krandvelas).
 
„Thomson Reuters“ nuolat ieško galimybių optimizuoti veiklą, pažymėjo jis.
 
„Taikant šį drausmingą požiūrį, kartais, be kita ko, tenka personalo ar kitose srityse įgyvendinti pokyčius, kurie mums leidžia itin konkurencingoje aplinkoje užtikrinti savo vidaus išteklių ir mūsų klientų poreikių pusiausvyrą“, – pridūrė bendrovės atstovas.
 
Kiek anksčiau šiais metais „Thomson Reuters“ už 17 mlrd. JAV dolerių pardavė 55 proc. savo finansų rinkų ir rizikos valdymo sprendimų padalinio akcijų JAV privataus kapitalo bendrovei „Blackstone“.
„Thomson Reuters“ taip pat yra viena didžiausių pasaulyje naujienų agentūrų. Nors ji lenkia „The Associated Press“ ir „Agence France-Presse“, naujienų veiklai tenka tik 6 proc. visų bendrovės įplaukų.
 
  

Žymos: Finansai, thomson reuters

Komentarai

Naujausi straipsniai