Tiesa.com   |   Mirror.co.uk.   |   2015-11-24

Tyrimas: labiausiai JK skursta jaunimas

  
Tyrimas: labiausiai JK skursta jaunimas Šiuo metu šalyje gyvena daugiau skurstančių jaunuolių nei pensijinio amžiaus žmonių.
Jaunimo atžvilgiu skurdas yra dar baisesnis - 1,7 milijonai jaunuolių vargsta skurde net nespėję pradėti suaugusiųjų gyvenimo.

Naujausio tyrimo rezultatai atskleidė, kad jaunimas dėl darbo ir būsto trūkumo patiria didesnį skurdą nei jų tėvų karta. Remiantis „Joseph Rowntree” organizacijos duomenimis paaiškėjo, kad nedarbas jaunų žmonių tarpe yra keturis kartus didesnis nei visos šalies populiacijos.

Šiuo metu šalyje gyvena daugiau skurstančių jaunuolių nei pensijinio amžiaus žmonių. Teigiama, kad tokia situacija – gerai apmokamų darbo vietų ir įperkamų būstų trūkumo pasekmė. Atskaitos išvada – negailestinga: jaunimui ateities perspektyvos daug liūdnesnės nei jų tėvams. Jaunąjai kartai susikurti ir užsitikrinti saugią ateitį bus daug sunkiau.
Naujienų portalas mirror.co.uk teigė, kad tokia padėtis yra dėl to, jog jaunoji karta susiduria su blogesnėmis gyvenimo sąlygomis, atvirščiai negu jų tėvai. Nustatyta, kad Jungtinėje Karalystėje net 400 tūkst. jaunų žmonių, kurių amžius svyruoja nuo 16 iki 24 metų, gyvena skurde, o tai yra ženkliai daugiau nei prieš dešimtmetį.
 
,,Bedarbystė tikrai mažėja. Pagal proporcijas, bedarbystė yra žemiausiam lygyje per 20 metų. Tuo tarpu nedarbas ir skurdas tap jaunų žmonių ženkliai didėja”, - aiškino ataskaitos bendraautorius Tomas MacInnesas.
 
,,Darbas kiekvienam turėtų suteikti galimybę išlipti iš skurdo, tačiau statistika rodo, kad daugiau nei pusė šeimų turi vieną dirbantį suaugusį žmogų ir vis tiek yra žemiau skurdo ribos. Jaunimo atžvilgiu skurdas yra dar baisesnis - 1,7 milijonai jaunuolių vargsta skurde net nespėję pradėti suaugusiųjų gyvenimo", - ataskaitos išvadas komentavo politikas Owenas Smithas.
 
  

Žymos: Skurdas, Bedarbystė

Komentarai

Naujausi straipsniai