Tiesa.com   |   The Guardian   |   2015-02-13

Tingintiems bedarbiams - baudos

  
Tingintiems bedarbiams - baudos Šiemet darbo birža nubaudė 568,430 socialiai remtinų žmonių

Rekordiškai daug į darbo biržą užsiregistravusių Jungtinė Karalystės gyventojų šiemet gavo nuobaudas. Bedarbiai gauna nuobaudas dėl to, kad vengia atvykti į susitikimus, atsisako daugumos darbo pasiūlymų ar tiesiog išeina iš darbo nepateikę jokių rimtų priežasčių, - praneša „The Guardian”.

Nubaustų bedarbio pašalpą gaunančių žmonių skaičius nuolatos auga. Pernai metais vienas iš penkių šalies bedarbių buvo nubaustas už tai, kad nesilaikė reikalavimų.
Naujausia pateikta informacija skelbia, kad 2013-2014 metais bedarbio pašalpos prašė 3,097,630 gyventojų. Iš jų 568,430 buvo nubausti. Tai iš viso sudaro 18 proc. darbo ieškančių socialiai remtinų žmonių. Tuo tarpu 2012-2013 m. nubaustųjų skaičius siekė 16 proc., o 2011-2012 m. 15 proc.
 
„Ženkliai daugėja socialiai remtinų bedarbių, kurie gauna nuobaudas. Darbo partija tam nepritaria. Tai rodo, kad darbo paieškos centrai tinkamai neatlieka savo funkcijų. Jei Darbo partija taps valdančiąja, bus koncentruojamasi ne į sankcijų didinmą ir socialinės paramos atiminėjimą, bet į tinkamą pagalbą žmonėms”, - duomenis komentavo parlamentarė Rachel Reeves.
 
„Tarptautinė patirtis rodo, kad tinkamos sankcijos socialiai remtiniems bedarbiams turi teigiamą poveikį. Tyrimai atskleidžia, kad nuobaudos skatina greičiau susirasti darbą”, - aiškino Užimtumo ministrė Esther McVey.
 
  

Žymos: Bedarbystė, Darbas Anglijoje,

Komentarai

Naujausi straipsniai