Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2016-10-22

Svajonių darbas JK? Į vieną vietą – šimtai pretendentų

  
Svajonių darbas JK? Į vieną vietą – šimtai pretendentų
© google.com
Šio traukinio mašinistams siūlomas itin patrauklus atlyginimas.
„Virgin“ pasiūlyta alga ne tik ženkliai viršijo kolegas, bet perspjovė ir bankininkus.

Milijardieriaus Richerdo Bransono verslo imperijos padaliniui Jungtinėje Karalystėje pasiūlius darbą, juo susidomėjo tūkstančiai.

„Virgin Trains“ šiuo metu ieško 78 naujų traukinių mašinistų, o kai pasiūlymai buvo paskelbti, jie sulaukė milžiniško susidomėjimo. Prašymus užpildė 15 tūkst. kandidatų, o tai reiškia milžinišką konkurenciją – į kiekvieną vietą darbdaviams teks rinktis iš 200 pretendentų.
Toks susidomėjimas nesunkiai paaiškinamas: kompanija siūlo itin patrauklų atlyginimą – 5000 svarų sterlingų per mėnesį.
 
Laimingiesiems teks valdyti naujuosius „Azuma“ traukinius, kurie šalies geležinkeliais pradės kursuoti tik 2018 metais, tačiau atrinktieji bus įdarbinti jau nuo 2017-ųjų pradžios ir dalyvaus metus trunkančioje apmokymų programoje.
 
Kandidatai privalo būti ne jaunesni nei 21 metai, turėti atitinkamą kvalifikaciją, pageidaujama, kad jie gyventų vietose, iš kurių per valandą būtų galima pasiekti traukinių depus, kurie yra Londono King’s Cross stotyje, Newcastle, Leedse, Doncasteryje bei Edinburghe.
 
Modernūs traukiniai galės pasiekti 125 mylių (201 km) per valandą greitį, jie bus aprūpinti naujausia įranga.
 
Jungtinėje Karalystėje traukinių mašinistų vidutinis atlyginimas yra 3975 svarai sterlingai per mėnesį, o „Virgin“ pasiūlymas ne tik ženkliai viršijo kolegas, bet perspjovė ir bankininkus – šio sektoriaus darbuotojai per metus uždirba tūkstančiu svarų mažiau nei būsimieji „Azuma“ mašinistai.
 
  

Žymos: Atlyginimas, Darbas Anglijoje, Traukiniai, virgin trains, mašinistai

Komentarai

Naujausi straipsniai