Tiesa.com   |   bbbc.co.uk   |   2016-07-28

Sulaikyti nelegaliai dirbę imigrantai

  
Sulaikyti nelegaliai dirbę imigrantai
© flickr.com
Restoranų valdžia bendradarbiavo su pareigūnais.
Tą dieną visiems darbuotojams buvo liepta dalyvauti susirinkime.

Londone veikiančiame restoranų tinkle „Byron Hamburgers“ specialios patikros metu buvo sulaikyti net 35 nelegaliai dirbę imigrantai.

Liepos 4 dieną vykusio patikrinimo metu sulaikyti nelegaliai dirbę imigrantai buvo iš Brazilijos, Nepalo, Egipto, Albanijos ir kitų šalių. Pasak Home Office pareigūnų, restorano valdžia bendradarbiavo tyrimo metu, todėl išvengs teismo.
Pasak vieno iš restorano darbuotojų, visiems darbuotojams tą dieną buvo liepta dalyvauti 9.30 val. vykusiame susirinkime, kurio metu atvyko pareigūnai ir išsivežė tuos darbuotojus, kurie neturėjo teisės legaliai dirbti ir gyventi Jungtinėje Karalystėje.
 
Restoranų tinklo ,,Byron" atstovai patvirtino, kad bendradarbiavo su valdžios institucijomis ir padėjo surengti patikrą, tačiau paneigė, kad tą rytą vykęs susirinkimas buvo specialiai suorganizuotas tam, kad visi darbuotojai būtų buvę vienoje patalpoje. 
 
Ši žinia saulaukė daug dėmesio socialiniuose tinkluose. Vieni žmonės pasibasėjo restorano valdžios elgesiu su savo darbuotojais, o kiti džiūgavo ir palaikė tokį sprendimą.
 
  

Žymos: Darbas, Imigrantai, Restoranas, Nelegalūs imigrantai, nelelus darbas

Komentarai

Naujausi straipsniai