Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-02-12

„Subway” Anglijoje sukurs dešimtis tūkstančių darbo vietų

  
„Subway” Anglijoje sukurs dešimtis tūkstančių darbo vietų Sumuštinių tinklas jau šiemet įdarbins apie 2500 naujų darbuotojų.

Sumuštinių tinklas „Subway” planuoja investuoti 100 milijonų svarų ir atidaryti 1000 naujų parduotuvių visoje Jungtinėje Karalystėsje iki 2020-ųjų. Taip bus sukurta dešimtys tūkstančių naujų darbo vietų, pirmuosius darbuotojus samdant jau šiemet.

Vien šiais metais „Subway” planuoja atidaryti 260 naujų parduotuvėlių, taip sukurdama daugiau nei pustrečio tūkstančio naujų darbo vietų. Praėjusią savaitę Hemel Hempsteade, Hertfordshire, įmonė atidarė savo du tūkstantinę parduotuvę Anglijoje.
Iš viso tinkle dabar dirba 20 tūkst. žmonių, rašo naujienų portalas express.co.uk.
 
„Mūsų atidaromų naujų parduotuvių skaičių lemia tik pirkėjų pasirinkimas,” – sakė „Subway UK and Ireland” plėtros vadovas Gregas Madiganas.
 
„Šiuo metu itin populiarėja sveikas gyvenimo būdas ir mes pelnomės iš mūsų siūlomo mažo kaloringumo meniu ir sveikų produktų,” - pridūrė sumuštinių tinklo atstovas.
 
„Subway” renkasi naujas parduotuves atidaryti netradicinėse vietose – degalinėse, taip pat masto prekių parduotuvėse, universitetuose ir ligoninėse.
 
„Pirkėjai vertina vertę, patogumą, greitį ir pasirinkimą. Mes nuolatos tobulėjame ir šiemet pasiūlysime ne viena naują produktą,” – pažadėjo „Subway” plėtros direktorius.
 
Remiantis „Bloomberg” duomenimis, „Subway” yra didžiausias restoranų tinklas pasaulyje, kurio vertė siekia apie 3,3 milijardus svarų.
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Subway

Komentarai

Naujausi straipsniai