Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-02-20

Skundas: darbo neteko, nes per graži

  
Skundas: darbo neteko, nes per graži
© Facebook nuotr.
Į darbą atėjusiai merginai vadybininkas pasakė, kad jai čia – ne vieta.
Mergina namo buvo išsiųsta po 5 minučių.

Vienoje Londono kompanijoje darbą pradėjusi lietuvė tikina jo netekusi dėl labai neįprastos priežasties – kad yra pernelyg patraukli.

Tokį skundą pateikė 24 metų Emma Hulse, kuri Londono centre esančioje televizijos kompanijoje darbą baigė vos jį pradėjusi. Ji yra laisvai samdoma darbuotoja ir buvo pakviesta vienadieniam projektui įgyvendinti, tačiau atėjusi į darbo vietą ir pradėjusi ruoštis užduotims sulaukė žinutės iš savo agentūros, jog jos paslaugų darbdaviui nebereikia.
„Pradėjus aiškintis, kodėl, kompanijos vadybininkas atsakė, jog turėčiau būti ant podiumo, o ne čia. Neva buvau netinkamai apsirengusi, bet mūvėjau kelnes ir apsivilkusi marškinėlius: kas čia netinkamo.
 
Esu tikrai labai nusiminusi. Dirbau su daug kompanijų ir nė viena neatsisakė mano paslaugų dėl išvaizdos. Galbūt ši kompanija samdo tik niekuo neišsiskiriančius žmones?“, – piktinosi išvaizdi lietuvaitė.
 
Kompanijos savininkas Adam’as Luckwell’as patvirtino, kad toks nesusipratimas įvyko ir pranešė, jog sprendimą atsisakyti E. Hulse paslaugų priėmęs vadybininkas kompanijoje jau nebedirba.
 
„Baigėsi jo bandomasis laikotarpis ir nutarėme su juo atsisveikinti. Kai kurie jo poelgiai nesutapo su kompanijos politika“, – paaiškino verslininkas.
Emma Hulse. Facebook nuotr. Emma Hulse. Facebook nuotr.
Emma Hulse. Facebook nuotr. Emma Hulse. Facebook nuotr.
  

Žymos: Išvaizda, emma hulse, atleidimas iš darbo

Komentarai

Naujausi straipsniai