Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-07-20

Skandalas: „lietuvaičių mafija” kaltinama diskriminacija

  
Skandalas: „lietuvaičių mafija” kaltinama diskriminacija
© Flikcr.com
Prabangųjį „Harrods” drebina skandalai, į kurį įsivėlusios ir lietuvaitės.
Kartu dirbusios lietuvaitės, kolegų vadinamos „lietuvaičių mafija” (angl. „Lithuanian mafia”), kaltinamos už tai, kad tyčiojosi iš J. Mackenzie.

Prabangiojo parduotuvių tinklo „Harrods” darbuotojas buvo atleistas už tai, kad suvalgė gabalėlį šokoladinio pyrago, pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Už šį nesusipratimą, vyriškis kaltina lietuvaites koleges.

Incidentas įvyko viename iš „Harrods” esančiame restorane „Godiva Chocolate Cafe”. Jo vadybininkas, Juan Mackenzie, buvo atleistas už tai, kad paragavo 7,5 svaro vertės pyrago gabalėlį, kurio atsisakė vienas iš restorano lankytojų. Pastarojo teigimu, pyragas buvo per sausas.
Vėliau J. Mackenzie prapjovė naują pyragą ir paragavo, ar jis šviežias ir pakankamai drėgnas. Už tai, vyriškio teigimu, jis ir buvo atleistas. Taip pat ex-vadybininkas tikino, kad kelis mėnesius buvo engiamas ir diskriminuojamas kolegų. „Harrods” šiuos kaltinimus neigia.
 
Kartu dirbusios lietuvaitės, kolegų vadinamos „lietuvaičių mafija” (angl. „Lithuanian mafia”), kaltinamos už tai, kad tyčiojosi iš J. Mackenzie amžiaus, rasės, todėl kad jis yra plikas, taip pat jos apkaltino vyriškį pyrago vagimu. J. Mackenzie stojo į teisinę kovą kaltindamas lietuvaites ir kitus kolegas rasizmu ir diskriminacija.
 
Buvęs vadybininkas iš „Harrods” reikalauja 1 milijono svarų moralinės kompensacijos.
 
Tuo tarpu kartu dirbęs barmenas apibūdino patį J. Mackenzie kaip nepastovų ir prieštaraujantį, o „Harrods” atstovas teigė, kad du liudininkai matė, kaip J. Mackenzie valgė pyragus, o ne tik ragavo.
 
  

Žymos: Diskriminacija, Skandalas, Patyčios, Lietuvaičių mafija

Komentarai

Naujausi straipsniai