Tiesa.com   |   Cityam.com   |   2017-02-16

Realus atlyginimų augimas – mažiausias nuo 2014-ųjų

  
Realus atlyginimų augimas – mažiausias nuo 2014-ųjų Realiai per praėjusius metus atlyginimai vis dėlto augo tik 1,4 proc.
Realiai per praėjusius metus atlyginimai vis dėlto augo tik 1,4 proc.

Trečiadienį paskelbti oficialūs valstybės duomenys, kurių teigimu, atlyginimai Jungtinėje Karalystėje sparčiai augo, o nedarbas ženkliai mažėjo.

Deja, ekonomistų teigimu, ne viskas yra taip džiugu, kaip skelbia Nacionalinis statistikos departamentas, o duomenis analizuoti reiktų nepamirštant išaugusių mokesčių.
Augo atlyginimai ir mažėjo nedarbo lygis
http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/darbas/augo-atlyginimai-ir-mazejo-nedarbo-lygis-26158
 
Pasak verslo naujienų portalo Cityam.com, iš tiesų Didžiojoje Britanijoje dirbančių darbuotojų atlyginimai augo lėčiau nei įprasta, o infliacijos dėka realaus atlyginimo augimas buvo mažiausias nuo 2014-ųjų.
 
Kaip skelbė Nacionalinis statistikos departamentas, per praėjusius tris mėnesius vidutinis savaitinis atlyginimas išaugo 2,6 proc. tačiau kai realus atlyginimas apskaičiuojamas pridėjus padidėjusius pragyvenimo kaštus, paaiškėja, kad per praėjusius metus atlyginimai vis dėlto augo tik 1,4 proc.
 
Tuo tarpu pats svaras sterlingas neseniai pasiekė nematytas žemumas, o tai taip pat daro neigiamą įtaką ateities atlyginimų augimui.
 
 
  

Žymos: Atlyginimai, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai