Tiesa.com   |   Telegraph.co.uk   |   2015-01-19

Premjeras: „Dėl bedarbystės masto kalti imigrantai“

  
Premjeras: „Dėl bedarbystės masto kalti imigrantai“ D. Cameronas (kairėje) pažadėjo nugalėti Vokietiją ir bedarbystę sumažinti iki 0 proc.

Jungtinės Karalystės Premjeras Davidas Cameronas pažadėjo sumažinti bedarbystę šalyje. „Britanija bus Europos darbų gamykla kai apribos imigrantų prieigą prie socialinių išmokų“, - ministrą pirmininką citavo portalas telegraph.co.uk.

D. Cameronas pažadėjo darbo vietas visiems šalies gyventojams, o sumažėjusi bedarbystė, pasak jo, D. Britaniją padarys stipriausia Europoje. Dar kartą pažadėjęs kontroliuoti imigrantų skaičių Premjeras tikino, kad D. Britanija rengiasi esminėms permainoms.
Į savo pažadus prieš rinkimus Premjeras įtraukė ir verslo naujokų rėmimą. Mažoms įmonėms bus skiriamos didesnės paskolos. Šiuo metu smulkūs verslininkai, įkūrę įmonę, gali tikėtis 25 tūkst. paskolos, tačiau D. Cameronas žada ją padidinti iki 75 tūkst. ir taip sukurti daugiau darbo vietų, įtraukiant ir 3 mln. apmokamų praktikantų.
 
Šiuo metu Jungtinės Karalystės darbo lygis – 72 proc. Premjeras tikina, galintis jį padidinti iki 100 proc. ir aplenkti Vokietija, kurioje šiuo metu darbą turi 74 proc. populiacijos.
 
Parlamentarai įsitikinę, kad Premjeras švaistosi rinkiminiais pažadais. Pasak jų, D. Camerono žodžiuose yra tiesos, mat šalies ekonomika gerėja, tačiau toli gražu ne viską galima įgyvendinti. Ekonomistai prognozuoja, kad 2015-aisiais BVP augs 2,9 proc. Iždo kancleris George‘as Osborne‘as džiaugėsi, kad tai reiškia geresnę ateitį gyventojams. „Tai tik įrodymas, kad mūsų ilgalaikis ekonomikos planas veikia.
 
BVP augimo prognozės reiškia, kad šeimų pajamos šiemet padidės“, - iždo kanclerį citavo telegraph.co.uk.
 
  

Žymos: David Cameron, Bedarbystė, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai