Tiesa.com   |   cityam.com   |   2016-04-06

Prekybos tinkle galimi šimtai atleidimų

  
Prekybos tinkle galimi šimtai atleidimų
© Flickr.com nuotr.
Prekybos tinklas taupo ir išlaidauja tuo pačiu metu.

Vieno iš didžiausių Jungtinėje Karalystėje veikiančio prekybos centrų tinklo pertvarka gali kainuoti darbo vietas šimtams parduotuvių darbuotojų.

Pranešama, kad didžiulės permainos planuojamos „Sainsburys’s“ parduotuvėse, jos susijusios su šio tinklo vadovų sprendimu įsigyti „Argos“ parduotuves.
Manoma, jog restruktūrizacija pareikalaus iki 850 darbo vietų, mat sujungus abu tinklus kai kuriems darbuotojams gali tekti daugiau atsakomybių, o tai reiškia, kad reikės mažiau žmonių.
 
Tiesa, daugiau nei 14 tūkst. mažmeninės prekybos centrų darbuotojų vienijančios profsąjungos atstovai tikina išgavę tinklo pažadą, jog „Sainsbury’s“ žmones ne atleis, o perskirstys.
 
„Šis tinklas turi gerą tokių veiksmų patirtį, o mes pasižadame, kad, esant reikalui, patikrinsime kiekvieną parduotuvę kol įsitikinsime, ar tinklas laikosi žodžio.
 
Labai liūdna, kai tinklas taupo darbuotojų sąskaita, nors nori įsigyti „Argos“ už 1,4 mlrd. £“, – sako profsąjungos atstovė Julia Long.
Profsąjunga pradeda 45 dienas truksiančias derybas, kurių metu tikimasi suderėti tokias sąlygas, kad darbuotojai tinklo pertvarkos metu nukentėtų kuo mažiau.
  

Žymos: Darbas, Sainsbury's

Komentarai

Naujausi straipsniai