Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-09-28

Po „Brexit” gali įsigalioti „Londono darbo vizos”

  
Po „Brexit” gali įsigalioti „Londono darbo vizos” Europiečiai darbuotojai ir toliau bus laukiami Londone.

Londono meras Sadiqas Khanas antradienį pranešė darysiantis viską, kad talentingi darbuotojai ir toliau plūstų dirbti į Jungtinės Karalystės (JK) sostinę. Dėl šios priežasties, šaliai palikus Europos Sąjungą (ES) meras siūlo įteisinti specialias Londono darbo vizas, kad darbuotojai ir toliau plūstų į didmiestį.

Antradienį šia tema meras diskutavo su „Brexit” sekretoriumi Davidu Davisu, kancleriu Philipu Hammondu bei užsienio reikalų sekretoriumi ir buvusiu sostinės meru Borisu Johnsonu.
Vizų rėžimui dirbatiems Londone pritaria ir verslo lyderiai, kurie politikus skubino surasti išeitį ir sustabdyti miestą besiruošiančius palikti aukštai kvalifikuotus specialistus.
 
„Siekiame, kad po „Brexit” Londonas neprarastų savo talentingų darbuotojų, inovacijų ir tamprių partnerysčių, kurios iki šiol stūmė miestą pirmyn ir padėjo tapti geriausiu miestu visame pasaulyje”, - sakė S.Khanas.
 
Pasak Standard.co.uk, JK pasitraukimo iš ES politiniai lyderiai S.Khano pasiūlymą priėmė palankiai, todėl dabar jis idėją pristatys ministrei pirmininkei Theresai May.
 
Referendumo balsavime 59 proc. londoniečių balsavo už šalies pasilikimą Sąjungoje, todėl meras prižadėjo daryti viską, kad sostinė liktų geriausiuose įmanomuose santykiuose su ES bei neprarastų savo darbuotojų iš ES šalių.
 
 
  

Žymos: Darbas Londone, Darbas Anglijoje, Sahiq Khan

Komentarai

Naujausi straipsniai