tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2013-11-06

Padidinta minimali londoniečių alga

  
Padidinta minimali londoniečių alga Londono meras B. Johnsonas pragyvenimo minimumą Londone padidino nuo 8,55 iki 8,80 svaro per valandą

Londono meras Borisas Johnsonas paskelbė, kad pragyvenimo minimumas Londono gyventojams padidintas 25 p.

 Tikimasi, kad pasiūlymu padidinti minimalią algą londoniečiams susidomės sostinės įmonės ir norėdamos pagerinti savo darbuotojų gyvenimus mokės jiems daugiau. Iki šiol pragyvenimo minimumas Londone buvo 8,55 svaro per valandą, dabar jis pakilo iki 8,80 svaro.
B. Johnsonas, kalbėdamas su Britų industrijos konfederacija, siūlė didžiosioms šalies įmonėms prisijungti prie tų, kurių darbuotojai gauna ne minimalų šalies uždarbį, o pragyvenimo Londone minimumą. „Prisijunkite ir nepasigailėsite. Pradėję mokėti darbuotojams daugiau nebenorėsite grįžti atgal, o ir jūsų darbuotojai nesižvalgys naujų darbo vietų“, - sakė B. Johnsonas.
 
Paskelbus, kad sostinėje gyvenančiam asmeniui jo darbdaviai turėtų mokėti 8,55 svaro per valandą, šiam pasiūlymui pritarė ir algas pakėlė 78 įmonės. Šiuo metu įmonių skaičius padidėjo iki 432, - skelbė standard.co.uk.
 
„Tikiuosi, kad Londono verslininkai supras užmokesčio svarbą ir prisijungs prie šio projekto. Visų prisijungusių įmonių vadovai teigia, kad jų darbuotojų lojalumas bei produktyvumas padidėjo. Taip pat pakilo darbo našumas. Verslininkai, dažnai keičiantys darbuotojus, turėtų pasinaudoti mano pasiūlymu ir pagerinti jiems sąlygas. Dauguma įmonių gali mokėti daugiau, tad laikykite tai ne išlaidomis, o investicija į daugiau pelno atnešiantį verslą“, - įmonių savininkus įtikinėjo meras.
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Borisas Johnsonas, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai