mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-24

Narkotikų testai darbovietėse: suvalgęs mylimos Aldi duonos su aguonomis Marcin Konieczny atleistas iš darbo fabrike

  
Narkotikų testai darbovietėse: suvalgęs mylimos Aldi duonos su aguonomis Marcin Konieczny atleistas iš darbo fabrike
© facebook nuotrauka

Marcin Konieczny iš Middlesbrough, Teesside, prarado darbą Cod Beck Blenders fabrike, kai atlikus narkotikų patikros testą gavo teigiamą rezultatą - vyras tądien valgė savo mėgstamą Aldi prekybos tinklo kepamą duoną su medumi ir sėklomis (£1.58).

Fabrike iki testo Marcinas dirbo dvi savaites. Dviejų vaikų tėvas teigia nieko nevartojantis, nerūkantis ir tik kartą į mėnesį pakeliantis taurę vyno, tad mielai sutikęs duoti mėginį testui. Tačiau, testas parodė itin mažo kiekio opiatų buvimą.
Marcinas buvo atleistas ir negali išlaikyti savo šeimos: 35-erių metų amžiaus žmonos Camillos ir sūnų Nicholo, ketverių, bei devynerių metų amžiaus Tiago. „Aš palaužtas. Jaučiuosi diskriminuojamas, bejėgis. Buvau šokiruotas, nes aš niekada nieko nevartojau, nerūkau ir tik retkarčiais išgeriu”.
 
Internete tyrimą atlikęs vyras sužinojo, kad opiatai yra išgaunami iš aguonų. Tada jis suprato, kad tą dieną jo suvalgyta Aldi duona galėjo paveikti tyrimo rezultatus, nes joje yra aguonų. Nusipirkęs kepalą savo mėgstamos £1.58 Aldi kainuojančios duonos vyras kreipėsi į privačią laboratoriją.
 
Gavęs tyrimo rezultatutus vyras apsidžiaugė - šie parodė, kad duonoje yra itin mažas kiekis medžiagų, kurios buvo aptiktos ir iš jo paimtame mėginyje. Internete jis rado ir kitų žmonių, gavusių teigiamus narkotikų testo rezultatus po to, kai valgė gaminius su sėklomis.
 
„Įrodymas - mano tyrimo rezultatai. Tai - toks palengvėjimas, tas jausmas, kai niekas tavimi netiki… Tiesiog varo iš proto.”
Cod Becks Blenders fabriko atstovas spaudai pripažino, kad buvo padaryta klaida ir sakė, jog neprieštarauja, kad „laikinas darbuotojas grįžtų į darbą”.
 
Privatus £120 kainavęs testas, kurio metu medžiagų ieškoma plaukuose patvirtino, kad Marcin Konieczny pasakojo tiesą.
 
Aldi šios situacijos kol kas nepakomentavo.
  

Žymos: Darbas, Aldi, fabrikas, narkotikų testas, opiatai

Komentarai

Naujausi straipsniai