Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2017-04-18

Londoniečiai dirba 100 val. daugiau

  
Londoniečiai dirba 100 val. daugiau
© Pexels nuotr.
Šiuo metu vidutinė darbo savaitė Londone siekia 33 val.
Ilgesnės darbo valandos medikų yra tiesiogiai siejamos su prastesne fizine ir psichine sveikata.

Nacionalino statistikos departamento duomenys atskleidė, kad londoniečiai dirba daug daugiau nei likusieji Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai. Remiantis naujausiais duomenimis, JK sostinės gyventojai dirba net 100 val. ilgiau.

Šiuo metu vidutinė darbo savaitė Londone siekia 33 val. Tai yra daugiausiai darbo valandų nuo finansinės krizės 2008 m., - skelbė bbc.co.uk. Tuo tarpu vidutinė darbo savaitė visoje JK, skaičiuojant ir pusę etato dirbančius asmenis, trunka 31 val.
Pasak profesoriaus Ronaldo McQuaido, Londone gyvena jaunesni žmonės, čia pragyvenimo lygis daug brangesnis, o taip pat daugiau aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Visi šie veiksniai lemia ilgesnes darbo valandas.
 
Tuo tarpu 2012 m. atliktas tyrimas pastebėjo, kad londoniečiai yra priversti ne tik daugiausiai dirbti, tačiau ir ilgiausiai keliauti į darbą. Vidutiniškai JK sostinėje dirbantis ir gyvenantis asmuo į ir iš darbo kasdien keliaudamas sugaišta 75 min.
 
Dėl šios priežasties londoniečiams taip pat tenka dirbti ilgiau, norint kompensuoti kelionės į darbą kaštus.
 
Tyrėjai taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad Londone – didžiausia pilną darbo dieną dirbančių asmenų populiacija. 79 proc. visų darbuotojų dirba vidutiniškai 38 val. per savaitę.
 
Deja, ilgesnės darbo valandos medikų yra tiesiogiai siejamos su prastesne fizine ir psichine sveikata. Dėl didelio darbe patiriamo streso vis daugiau darbuotojų tenak kreiptis paglbos į medikus.
 
  

Žymos: Darbas, Darbas Anglijoje, darbo laikas

Komentarai

Naujausi straipsniai