Tiesa.com   |   2016-07-05

Lietuvis darbuotojas: po referendumo netekau darbo

  
Lietuvis darbuotojas: po referendumo netekau darbo Lietuvis skundėsi, neva darbą prarado dėl referendumo.

Su „Tiesos” redakcija susisiekė lietuvis Žydrūnas, kuris Anglijoje gyvena ir dirba jau beveik dešimt metų. Vyro teigimu, po referendumo darbe atmosfera pasikeitė akimirksniu – iki tol buvę mandagūs ir paslaugūs vadovai staiga pradėjo tyčiotis, siuntinėti, o darbo mažėjo kasdien, kol iš vis neliko.

Kaip pasakojo Carlisle gyvenantis ir metalo fabrike dirbęs Žydrūnas, netrukus po referendumo rezultato paskelbimo santykiai su kolegomis britais pasikeitė kardinaliai.
„Fabrike mes dirbame tik keli lietuviai. Mane pradėjo varinėti iš vietos į vietą, nepagrįstai kabinėtis, kaltinti nebūtais dalykais, anksčiau siųsti namo“, - pasakojo lietuvis ir nusistebėjo, kad su lenkais britai vadovai taip nesielgia.
 
Įtampa darbe laikėsi daugiau nei savaitę, tačiau Žydrūnas bandė tiesiog gerai atlikti savo darbą iki tol kol pirmadienio popietę buvo paprašytas nustoti dirbti ir palikti darbovietę net nepasibaigus darbo dienai.
 
Nuvykus į agentūrą, kuri Žydrūną ir įdarbino, vyras buvo paprašytas į darbą nebegrįžti, nors aiškios priežasties, kodėl taip atsitiko, darbdaviai pateikti negalėjo.
 
„Anksčiau agentūra man skambindavo beveik kiekvieną dieną ir siūlydavo apsiimti įvairius darbus. Dabar staiga viskas pasikeitė. Sakė važiuoti namo ir, jei bus darbų, man paskambins”, - dėstė nusivylęs vyras.
Tuo tarpu Lietuvos Ambasada Londone pirmadienį išplatino viešą pranešimą dėl išpuolių prieš Jungtinėje Karalystėje gyvenančius Europos Sąjungos piliečius.
 
„Po Referendumo viešoje erdvėje pagausėjo pranešimų apie patyčias ir išpuolius prieš Jungtinėje Karalystėje gyvenančius Europos Sąjungos piliečius. Jei tapote tokio įvykio liudininkais ar aukomis, kviečiame nedelsiant apie tai informuoti policiją. Netylėkite ir netoleruokite nepagarbaus elgesio su Jumis”, - rašoma pranešime.
 
Jei susidūrėte su nepykantos kitataučiams sukeltu nusikaltimu, nedelsdami kreipkitės į policijos pareigūnus. Daugiau info rasite čia: https://www.gov.uk/contact-police
 
Jeigu ir Jūs norite pasidalinti savo istorija, rašykite mums info@tiesa.com
 
  

Žymos: Referendumas, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai