Tiesa.com   |   2015-06-26

Kviečiami atsiliepti neteisybę darbe patyrę lietuviai

  
Kviečiami atsiliepti neteisybę darbe patyrę lietuviai
DDG ieško ir kviečia atsiliepti visus Lietuvos piliečius, kurie galėtų pasidalinti savo patirtimi apie darbą kitose ES valstybėse.

Visi darbuotojai, dirbantys Europos Sąjungoje (ES), teisiškai turi vienodas teises, tačiau realybėje ES darbo rinkoje judantys darbuotojai susiduria su įsidarbinimo, apmokėjimo už darbą ir kitais iššūkiais. Pastebima, kad labiausiai pažeidžiami yra darbuotojai, dirbantys žemos kvalifikacijos ir mažai apmokamus, sezoninius darbus.

Šiuo metu viešoji įstaiga „Diversity Development Group” (DDG) įgyvendina projektą „ES pilietybės kaip „darbo pilietybės" testavimas: nuo darbo teisių pažeidimo atvejų iki sustiprinto darbo teisių režimo". Šiuo projektu siekiama pradėti diskusijas apie mobilių ES piliečių darbo teises, darbo sąlygas ir pažeidžiamumą darbo rinkoje.
Projektas analizuoja ES darbo rinkoje judančių ES piliečių darbo teisių pažeidimus. Projektu taip pat siekiama spręsti galimas darbo mobilumo reguliavimo nesėkmes ES ir nacionaliniu lygmenimis.
 
DDG ieško ir kviečia atsiliepti visus Lietuvos piliečius, kurie galėtų pasidalinti savo patirtimi apie darbą kitose ES valstybėse narėse, įsidarbinimo, apmokėjimo už darbą ir kitus aspektus darbo teisių atžvilgiu.
 
Jeigu jūs esate susidūrę su šiomis temomis ar jas analizavę, DDG projekto iniciatoriai maloniai prašo pasidalinti jūsų patirtimi ir kontaktais, ypač Lietuvos piliečių, kurie buvo išvykę dirbti į kitas ES valstybes nares.
 
Elektroninį laišką galite siųsti indre@diversitygroup.lt ir karolis@ces.lt. Taip pat skambinti telefonais +370 677 30208 ir +370 615 14401.
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai