Tiesa.com   |   BBC   |   2017-05-09

Kavinėms liepė samdyti mažiau europiečių

  
Kavinėms liepė samdyti mažiau europiečių
© Wikimedia nuotr.
A.Rudd pabrėžė, jog Vyriausybė planuoja „spausti” verslus samdyti daugiau britų darbuotojų.
Mes pasistengsime „spausti” visus JK verslus ir užtikrinti, kad būtų pasirūpinta JK bedarbiais.

Jungtinės Karalystės (JK) Vidaus reikalų sekretorė Amber Rudd teigia, jog tokioms populiarioms šalyje kavinėms, kaip „Pret A Manger”, artėjant „Brexit” vertėtų pradėti samdyti daugiau britų ir mažiau Europos Sąjungos (ES) piliečių.

Amber Rudd pabrėžė, jog Vyriausybė planuoja „spausti” vietinius verslus samdyti ir apmokyti daugiau britų darbuotojų.
Interviu BBC Vidaus reikalų sekretorė dar kartą priminė, kad po „Brexit” JK įsikūrusios įmonės, kuriose iki šiol didelė darbuotojų dalis buvo iš ES, nebegalės tikėtis tokio pačio darbuotojų srauto.
 
„Aš girdėjau „Pret A Manger” pareiškimus, kad verslo klestėjimui jiems yra labai svarbu išlaikyti darbuotojus iš ES. Tačiau jiems ir kitoms JK kompanijoms teks idėti daugiau pastangų ir samdyti britų darbuotojus. Mes pasistengsime „spausti” visus JK verslus ir užtikrinti, kad būtų pasirūpinta JK bedarbiais”, - sakė A.Rudd.
 
Tuo tarpu „Pret A Manger” personalo vadovė Andrea Wareham yra sakiusi, kad „Tik viena iš 50 paraiškų gauti darbui yra brito. Jei mums veikėtų visas laisvas darbo vietas užpildyti tik darbuotojais britais, tai mums nepavyktų tiesiog dėl darbuotojų trūkumo.”
 
Tame pačiame interviu Amber Rudd sakė, kad šalies valdančioji konservatorių partija ir toliau sieks mažinti imigraciją iki „dešimties tūkstančių”. Partija tą patį žadėjo ir 2015-ųjų rinkimuose, tačiau to įgyvendinti jiems nepavyko.
 
 
  

Žymos: imigracija, Darbas, Amber Rudd, Brexit,

Komentarai

Naujausi straipsniai