Tiesa.com inf.   |   2012-04-16

Ieškote darbo? Mes padėsime jį susirasti

  
Ieškote darbo? Mes padėsime jį susirasti Jeigu nerandate darbo, mes galime padėti.

Populiariausias nemokamas Jungtinės Karalystės lietuvių savaitraštis „Tiesa“ ir portalas Tiesa.com pristato žurnalistinį eksperimentą „Nebenoriu būti bedarbis“.

Ieškome trijų žmonių, kurie nori susirasti naują darbą. Visai nesvarbu, ar dabar kur nors dirbate, ar ne. Jeigu ieškote naujo darbo ir jums reikia pagalbos, kreipkitės nieko nelaukdami. Mes jums nemokamai pasiūlysime ekspertų konsultacijas rengiant CV, motyvacinį laišką. Profesionalai taip pat padės pasiruošti darbo pokalbiui, pagerinti anglų kalbos žinias. Taip pat padėsime susirasti kuo daugiau darbo pasiūlymų, kartu ieškosime efektyviausių būdų, kaip pagilinti profesijos žinias.
“Tiesa” kartu su eksperimento dalyviais bandys rasti auksinę formulę, kaip pranokti kitus kandidatus kovojant dėl darbo vietos Londone. JK nedarbas yra viena opiausių problemų. Darbo šiandien neturi net 2,67 mln. šalies gyventojų. Konkurencija kiekvieną dieną tik didėja, todėl svarbu žinoti, kaip tinkamai save “parduoti” potencialiam darbdaviui.
 
Eksperimentas truks keturias-penkias savaites, per kurias jo dalyviai gaus daugybę patarimų iš profesionalų. Eksperimentas laikraštyje bus pristatomas atskiroje rubrikoje “Nebenoriu būti bedarbis”, portale Tiesa.com jam taip pat bus skirta atskira rubrika.
 
Susidomėję savo gyvenimo aprašymą (CV) siųskite adresu konkursas@tiesa.com. Paraiškų laukiame iki balandžio 26 dienos. Atrinktus kandidatus informuosime asmeniškai.
 
Nemokamas savaitraštis “Tiesa” leidžiamas Jungtinėje Karalystėje. Kiekvieną savaitę skaitytojus pasiekia 18 tūkst. egzempliorių. Laikraštis platinamas Londone prie 10-ties metro stočių bei lietuviško, rusiško ir latviško maisto parduotuvėse. Portalą Tiesa.com kiekvieną dieną skaito 2 tūkst. žmonių. Socialiniame tinkle “Facebook” “Tiesos” naujienas seka 3500 žmonių.
 
 

  

Žymos: Nedarbas, Eksperimentas

Komentarai

Naujausi straipsniai