Tiesa.com   |   BBC   |   2014-12-16

Fabrikas Mančesteryje rytų europiečius pavertė vergais

  
Fabrikas Mančesteryje rytų europiečius pavertė vergais Rochadale miestas gįžo į tamsiuosius amžius: viename jo fabrikų imigrantai iš rytų Europos vergavo.

Per reidą Didžiąjame Mančesteryje aptiktas fabrikas, kuriame darbininkai iš rytų Europos dirbo už mažiau nei 2 svarus per valandą, pranešė policija.Fabriką Rochdale krėtė miesto tarybos, vidas reikalų ministerijos ir muitinės pareigūnai.
Kaip rašo BBC, trys 51-erių, 43 -ejų ir 40-ies vyrai sulaikyti dėl įtarimų vertus darbininkus dirbti ne savo noru. Vyrai apklausti dėl prekybos žmonėmis.
 
Dėl imigracijos taisyklių pažeidimo taip pat sulaikytas ir 24-erių jaunuolis.
 
Policija tikina fabrike „aptikusi maždaug 20-imt imigrantų iš rytų Europos”.
 
Detektyvas inspektorus James Faulkneris iš Mančesterio policijos sakė, kad fabrikas „įvairioms kompanijoms gamino rėmus ir paveikslus.”
Tačiau tikslaus imigrantus vergais pavertusio fabriko pavadinimo policija neatskleidė. Pareigūnai tik paminėjo, kad įmonė, kuriai priklauso fabrikas, įsikūrusi Ings Lane gatvėje.
 
„Fabrike dirbantys vyrai ir moterys mums sakė iš darbdavių patyrę psichologinį ir fizinį smurtą ir buvę priversti dirbti daugiau nei 80 valandų. Už savaitę darbo jiems tesumokėdavo po £25,” - pasakojo detektyvas.
 
„Tai - puikus moderniosios vergovės Jungtinėje Karalystėje pavyzdys,” - pridūrė jis.
 
Policija tiria imigrantų darbininkų pareiškimus, kad didžioji jų atlyginimo dalis - £125 per savaitę - iš jų būdavo atimama už „nuomą, transportą ir kitas išlaidas.”
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Imigrantai, Vergovė

Komentarai

Naujausi straipsniai