Sigita Limontaitė   |   2012-05-25

Eksperimentas: „Nebenoriu būti bedarbis“: Aleksandros darbo paieškos planas

  
Eksperimentas: „Nebenoriu būti bedarbis“: Aleksandros darbo paieškos planas Aleksandrai puikiai sekasi konditerės darbas, tačiau ji tvirtai apsisprendusi tapti administratore

Eksperimento dalyviai, apsilankę pas gyvenimo trenerį, sudarė savo darbo paieškos planą bei išsiaiškino darbo svarbą savo ateityje. Apie kiekvieno dalyvio asmenybės tipą bei darbo paieškos planą „Tiesai“ sutiko papasakoti juos konsultavusi gyvenimo trenerė Aušra Kučinskienė iš „Ateities pasiekimų koučingo“. Pristatome Aleksandros darbo paieškos planą.

 Gyvenimo trenerė A. Kučinskienė, nustačiusi Aleksandros asmenybės tipą, pranešė, kad ji – mėgstanti bendrauti, labai pastovi, gerai viską apgalvojanti ryžtingai priimanti sprendimus ir nedelsiant besiįminati jų vykdyti. Iki šiol dirbusi konditere mergina tvirtai apsisprendė keisti savo karjerą ir siekti darbo, kuris nuvestų ją visai kita kryptimi – finansų.
Aleksandra ieško administratorės darbo jau tris mėsius ir išsiuntė apie 400 CV. Deja nebuvo pakviesta nė į vieną trokštamo darbo pokalbį, nors atsižvelgiant į tai, kiek žmonių pretenduoja į vieną šio darbo vietą, ji galėjo tikėtis nueiti apytiksliai į septynis pokalbius. Trenerės teigimu, Aleksandros šie rezultatai labai neliūdina ir ji objektyviai vertina situaciją. Taigi ji sudarė tolimesnį norimo darbo paieškos planą.
 
Mergina ir toliau kasdien ieškos skelbimų bei siųs savo CV. Aleksandra nusprendė ieškoti ne tik administratorės, bet ir konditerės darbo, nes jos finansinės aplinkybės neleidžia atsidėti vien darbo paieškai ir tą laikotarpį nedirbti. Mergina nutarė net ir neradusi administratorės darbo, dirbti konditere, tačiau tuo pat metu gilinti savo žinias ir toliau ieškoti administratorės darbo.
 
Aleksandros manymu, yra trys dalykai, trukdantys jai susirasti svajonių darbą: nemokėjimas naudotis „Sage“ programa, „Microsoft Office“ programų įgūdžių trūkumas bei panašios darbo patirties neturėjimas. Kad gautų patirties, mergina pradėjo ieškoti savanoriško darbo ir jau rado šešis tokio tipo pasiūlymus. Kad gautų reikiamų žinių, Aleksandra sugalvojo planus: „Microsoft Office“ įgūdžių ji mokysis kursuose, „Sage“ programos bandomąją versiją ras internete ir mokysis jos savarankiškai. „Sutarėm su Aleksandra, kad ji pati man paskambins kai pajus, kad norėtų aptarti savo planus ir galbūt apsvarstyti kitokias išeitis ar skirtingus jos planų variantus.“ – „Tiesai“ sakė A. Kučinskienė.
 
 
  

Žymos: Londonas, Nedarbas, Sigita Limontaitė, Eksperimentas

Komentarai

Naujausi straipsniai